oliptekten-bina-cephelerine-farkli-bir-yaklasim-oliptek-meshbar

Akıllı şehir aydınlatma kontrol sistemleri ve Park Setup otopark yönlendirme sistemleri yanında, DMX kontrollü LED medya fasad ürünlerinin de Ar-Ge’si ve tüm üretim süreçlerini yürütmekte olan Oliptek, benzersiz tasarımlı Meshbar ile bina cephelerinin anime edilmesi konusuna  yepyeni bir teknolojik yaklaşım sergilemekte.

Oliptek mühendisleri Meshbar’ı tasarlarken, maksimum düzeyde bir transparanlığı, cephe mimarisine olabildiğine uyumluluğu, opsiyonel montaj çeşitliliklerini ve servis kolaylıklarını bina cephelerine taşımayı hedefledi.

oliptek-fuar-standi

Yatayda birbirlerine 12 cm yaklaşabilen barlardan oluşan ürün, dikeyde de 10 cm’lik bir pixel aralığı ile DMX kontrollü olarak çalışmakta. Sinyal ve güç tek noktadan barlara beslenirken, özel tasarımlı soket yapısı ile satış sonrası servis konusunda büyük kolaylık sağlanmakta.

Aynı zamanda çift taraflı olarak da dizayn edilip üretilebilen Meshbar, cadde üstü tak, mağaza içi, transparan vitrin, showroom vb. gibi uygulamalarda etkileyici sonuçlar oluşturmakta.

Meshbar  her iki eksende de montajı yapılabilen bir medya fasad ürünü olduğundan, yatay panaromik uygulamalara kolayca adapte edilebilmesinin yanında, yüksek bina cephelerini tamamen kaplayan uygulamalarda dikey olarak da montajlanabilmektedir.

Özel çelik halat kullanımı ile farklı şekillerdeki cephe yüzeylerine uyumlanabilmesi ve çelik halat ile montajın mimarlarca diğer tüm alternatif ankrajlardan daha tercih edilir olması sebebiyle, Meshbar  tüm alternatiflerden kendisini ayırmış bir Medya Fasad çözümü.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.