oliptek-ankara-2020-akilli-sehirler-belediyeler-kongre-gorseli

Akıllı şehir aydınlatma sistemleri, RF akıllı otomasyon sistemleri, Wi-Fİ akıllı otomasyon sistemleri, bina cephesi animasyon sistemleri ve akıllı otopark sistemlerinde hizmet veren Oliptek, 15-16 Ocak 2020 tarihinde Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi Sergisi’nde yerini aldı.

oliptek-akilli-sehirler-kongresine-katildi-haber-gorseli

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlendi.

 

akilli-sehir-nedir-hedefleri-ve-amaclari-nelerdir-infografik

Etkinliğe, belediyelerin standlarının yer aldığı açılışla başlandı. Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, Büyükşehir Belediye Başkanları, il ve ilçe belediye başkanları ile 31 ülkeden 110 yabancı konuk katıldı.

Fuarda ürünlerini sergileyerek, aydınlatma alanında akıllı sistemler konusunda ilgili kurumları bilgilendiren Oliptek Kurucu ve Yönetici ortakları Engin Belen ile Özcan Kars standa yoğun ilgi gösteren ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi.

 

infografik kaynak: https://www.akillisehirler.gov.tr/stratejik-bakis/

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.