Proje bazlı özel otomasyon sistemlerinin A’dan Z’ye tasarlanması ve uygulanması konusunda hızlı çözümler üretiyoruz.

1979 Yılında müşterilerine projelendirme, ve teknik danışmanlık hizmeti vermek amacıyla yola çıkan firmamız, 1986 itibariyle led tabanlı görsel mesaj sistemleri, proje yönetimi, otomasyon sistemleri, görüntüleme çözümleri, dijital – elektronik yazılım ve donanım alanlarında faaliyet göstermeye başladı.

2008 Yılından beri “Dijital Mühendislik Hizmetleri” çatısı altında ve 2018’de oluşturduğumuz “Oliptek” markamızla birlikte müşterilerimizin proje çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Ar-Ge ve Ür-Ge alanlarında sürekliliğe inanarak kendi yönetim altyapısını oluşturan firmamız;

  • Bina Cephesi Aydınlatma Sistemleri
  • Otopark Yönlendirme Sistemleri
  • Led Ekran Sistemleri
  • Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemleri
  • Mimari Aydınlatma,
  • Açık Hava Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir.

Bütün bu hizmet alanlarında kullanılan otomasyon sistemleri için gerekli olan yazılım ve donanımlar da Dijital Mühendislik bünyesinde üretilmektedir.

Dijital Mühendislik olarak, misyonumuz ve vizyonumuz dahilinde müşterilerimizin projelerine özel uçtan uca çözümler sunmaya ve uygulamaya Dijital Mühendislik olarak devam edeceğiz.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.