ofis-akilli-aydinlatma

Dekorasyonun tamamlayıcı unsuru aydınlatma, ofislerin ambiyansını değiştirirken çalışanların verimliliğine de doğrudan etki ediyor. Son teknoloji aydınlatma çözümleriyle profesyonel ortamlarda da özgün ve estetik aydınlatma stilleri yaratma fırsatı sunan Osram, akıllı LED sistemleriyle çalışma alanlarına ruh ve boyut katıyor.

Teknolojik gelişimler klasik dekorasyon anlayışına farklı bir boyut katıyor. Özellikle uzun saatlerin geçirildiği kalabalık çalışma ortamlarının dekorasyonu, yapılan işin kalitesine bile yansıyabiliyor.

ofiste-akilli-aydinlatma

Daha üretken çalışanlar için verimli aydınlatma çözümleri öneren Osram, aydınlatmanın artık dekorasyonun tamamlayıcısı değil önemli bir parçası olduğundan yola çıkarak, dijital aydınlatma çözümlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Doğru ışık kullanın

Ofislerde çalışanların daha yüksek motivasyon ve verimlilikle çalışabilmesi ve stressiz, rahat bir ortamda hissetmeleri için doğru ışığı kullanmak büyük önem taşıyor.

Akıllı dijital aydınlatma sistemleri geliştiren Osram, çözümlerinde günlük ritme uygun doğru ışığı ve renk sıcaklığını ayarlayabilme avantajı sunuyor.

Osram’ın yüksek kaliteli LED aydınlatma sistemleri; görsel vurgulamalar için sunduğu seçeneklerin yanı sıra sofistike katmanlı aydınlatma, mükemmel ışık kalitesi ve etkileyici efektlerle iç ve dış mekan dekorasyonlarına ışık ve konfor katıyor.

OSRAM HAKKINDA

Münih merkezli OSRAM, 110 yılı aşkın tarihi ile dünyanın lider ileri teknoloji firmalarından biridir. Esas odak noktamız yarı iletken teknolojileri olmakla birlikte, ürünlerimiz sanal gerçeklikten otonom sürüşe, akıllı telefonlardan binalarda ve şehirlerdeki akıllı ve bağlantılı aydınlatma çözümlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

OSRAM, ışığın sunduğu sonsuz olanakları kullanarak bireylerin ve toplumların yaşam kalitesini iyileştirir. OSRAM’ın yaptığı yenilikler, dünyanın dört bir yanından insanların yalnızca daha iyi görebilmesini değil, daha iyi iletişim kurmasını, daha iyi seyahat etmesini, çalışmasını ve daha iyi yaşamasını da sağlamaktadır.

OSRAM’ın, 2017 mali yıl sonu (30 Eylül) itbariyle dünya genelinde yaklaşık 26.400 çalışanı bulunmaktadır. OSRAM bu dönemde 4.1 milyar Euro’nun üzerinde gelir sağlamıştır. Şirketin hisseleri Frankfurt ve Münih borsalarında işlem görmektedir.  (ISIN: DE000LED4000; WKN: LED 400; borsa kısaltması: OSR).

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.