nks-kablo-slide-gorsel
nks-kablo-slide-gorsel

NKS Kablo İlan Sayfası

NKS Kablo Ürünler

Aleve Dayanıklı Kablolar

Bilgisayar (Lan) Kablolar

CCTV & Ses Kabloları

Coaxial Kablolar

Haberleşme Kabloları

Halojensiz ( HFFR Veri İletişim ) Kabloları

Kontrol ( kumanda ) Kabloları

Silikon Kabloları

Veri İletişim Kabloları

Yangın Alarm Kabloları.

NKS Kablo İletişim

MERKEZ (Head Office) – FABRİKA (Factory)

 

Telefon:0090 212 876 16 57

 

Fax:0090 212 876 16 58

 

Adres:Organize Sanayi Bölgesi, Mermerciler Sanayi Sitesi 2. Bulvar No:11 Kat:2 Beylikdüzü – İSTANBUL / TÜRKİYE

 

info@nursankablo.com Adres: Perpa Tic. Merkezi A Blok Kat: 5 No: 307 Okmeydanı/İstanbul

 

NKS Kablo Kurumsal

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO , pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında arana marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.

Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO , ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO ’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO ’nun ürün gruplarından bazıları: NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI NKS BİLGİSAYAR (LAN) KABLOLARI NKS KONTROL KABLOLARI NKS HABERLEŞME KABLOLARI NKS YANGIN ALARM KABLOLARI NKS HALOJENSİZ KABLOLAR NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR NKS SİLİKON KABLOLAR NKS CCTV & SES KABLOLARI NKS KOAKSİYEL KABLOLAR NKS ENSTRÜMANTASYON KABLOLARI NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI..

NURSAN KABLO , müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir.Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO , NKS markalı ürünleriyle pazar payını her gün arttırmaktadır. Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir. NKS KABLO , eşdeğer ürünlerde;ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO, pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında arana marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.

Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO, ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO’nun ürün gruplarından bazıları:

NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI 
NKS BİLGİSAYAR (LAN) KABLOLARI 
NKS KONTROL KABLOLARI 
NKS HABERLEŞME KABLOLARI 
NKS YANGIN ALARM KABLOLARI 
NKS HALOJENSİZ KABLOLAR 
NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR 
NKS SİLİKON KABLOLAR 
NKS CCTV & SES KABLOLARI 
NKS KOAKSİYEL KABLOLAR 
NKS ENSTRÜMANTASYON KABLOLARI 
NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI 

NURSAN KABLO, müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir.Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO, NKS markalı ürünleriyle pazar payını her gün arttırmaktadır.

Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir.

NKS KABLO, eşdeğer ürünlerde;ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.