nef-reserve-golkoy-projesine-alkanlar-elektrik-dokunusu

Nef Reserve Gölköy, 38 adet villa seçeneği ile Bodrum’da müşterilerine özel bir yaşam alanı sunan projesini hayata geçirdi. Projenin villa içi ve peyzaj aydınlatmasında ürün tasarımından ürün tedariğine kadar Alkanlar Elektrik imzası var.

Bodrum’da 40.000 m2 alan üzerinde hayat bulan villa projesi, sektörün öncü firması Nef tarafından hayata geçirildi. 18.250 m2 alana yayılmış peyzaj alanı ile sıradanlığa meydan okuyan ve 38 adet modern villanın bulunduğu proje, doğanın fırça izlerini müşterilerinin yaşam alanına taşıyor.

nef-golkoy-villa-projesi

Arazi alanının genel dokusuna dokunmadan, bölgede bulunun çam ve zeytin ağaçlarının arasında bölgenin topografik özelliklerine zarar vermeksizin geliştirilen Nef Reserve Gölköy, Nef’in tüm projelerinde olduğu gibi foldhome sistemine sahip. Foldhome, müşterilerine villaların içerisinde yer almayan farklı pek çok alanı, diledikleri zaman rezerve edip, kullanabilme imkânı sunuyor.

bodrum-nef-golkoy-projesi

Her biri dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından düzenlenmiş olan bu odalar, kişilere özel yaşam alanları sunuyor. Foldhome reserve alanlarında; misafir evi, yoga, pilates ve kickbox stüdyosu, çocuk kulübü, sanat odası gibi birbirinden güzel alanlar bulunuyor. Ortak alanlarda ise açık hava sineması, açık havuz, açık hava kütüphanesi, her eve özel cabana, plaj ve bar imkânı yer alıyor.

nef-golkoy-pojesi-alkanlar-elektirk-tarafindan-gerceklestirildi

Bu muhteşem projede, ürün seçimi dahil her aşamasında müşterilerinin yanında var olmayı prensip edinmiş olan Alkanlar Elektrik dokunuşu bulunuyor.

Projenin tüm iç ve dış aydınlatma sistemleri Alkanlar Elektrik tarafından tedarik edildi.  Projeye özel iç ve dış alan aydınlatması için ürün tasarımı ile başlayan süreç, devamında üretim ve uygulama işlemleri ile sona erdi.

bodrum-nef-golkoy-villalari-alkanlar-elektrik-ile-hayat-buldu

Nef Çekmeköy, Nef Sancaktepe ve Nef Bahçelievler projelerinde kablo, şalt, anahtar – priz ve aydınlatma ürünleri tedariği ile yer alan Alkanlar Elektrik, son olarak Nef Reserve Gölköy projesinin villa içi ve peyzaj aydınlatmasına imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Alkanlar Elektrik, sıradanlığa meydan okuyan yapısı ile tıpkı Reserve Gölköy projesi gibi benzer projelerin de ilk tercihi olmaya devam ediyor.