mutlusandan-milli-takima-destek

Mutlusan ailesi, A Milli Takım’ı kardeş ülke Azerbaycan’daki Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) maçlarında yalnız bırakmamak için destek kampanyası gerçekleştirdi. 24 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen kampanya, Mutlusan bayileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Gerekli kriterleri karşılayan ve kampanyaya katılım hakkı kazanan bayilerinin duyurularını yaptıktan sonra, 16 Haziran tarihinde uçak ile Azerbaycan’ın Bakü şehrine seyahat ederek macera başladı. Eşyaları otele yerleştirdikten sonra, heyecanla Milli Takım’ı desteklemek için Bakü Olimpiyat Stadyumu’na geçtiler.

mutlusan-a-milli-takim-icin-destek-kampanyasi-duzenledi

EURO 2020’nin A Grubu’ndaki ikinci karşılaşması olan Galler maçında, bayiler ve 33 bin taraftarla birlikte Milli Takımı ellerinden geldiğince desteklediler.

Galler karşılaşmayı 2-0 kazandı ama stadyumun atmosferi ve yaşadıkları heyecandan dolayı maçtan çok keyif almışlardı.

EURO 2020’nin A Grubu’ndaki 3. ve son karşılaşma olan Türkiye – İsviçre maçına kadar Bakü şehrini gezerek ve eğlenceli aktiviteler ile gerçekleştirdiler.

Pandemi önlemleri ile geçen iki maç arasındaki süreyi bayiler en iyi şekilde geçirmeleri için ellerindeki bütün imkanları kullandılar.

20 Haziran tarihinde, Bakü Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan İsviçre maçında, yüksek motivasyonla yerlerini aldılar. Mutlusan, Galler maçındaki gibi Milli Takımı elinden geldiğince destekledi. İyi oynanan ve son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmadıkları karşılaşmadan 3-1’lik skorla mağlup ayrılan Milli Takım’ın performansından ve destekleyen tarafların coşkusundan dolayı çok mutlu oldular.

21 Haziran sabahı İstanbul’a uçakla dönülerek macera noktalandı. EURO 2020’den elenen Milli Takımımız turnuvanın en genç takımı olarak yaşadıkları deneyimi dile getirerek kazandıkları bu deneyim ile Dünya Kupası gruplarından çıkacaklarına inandıklarını belirttiler.

Mutlusan ailesi, Avrupa Şampiyonası’nda olduğu gibi Milli Takımımız’ı da Dünya Kupası’nda sonuna kadar desteklemeye devam edecek.