mutlusan-kampanya

Türkiye’de elektrik sektörünün öncü firmalarından birisi olan Mutlusan, kampanyalarına ara vermeden devam ediyor. Daha önce Mart ve Nisan ayları için geçerli yakıt kampanyası düzenleyen Mutlusan, Nisan ve Mayıs ayları için geçerli market çeki kampanyasını duyurdu.

Sektöründe yaptığı önemli atılımlar ve müşterilerine sağladığı fırsatlar ile marka iletişim süreçlerini duyarlı bir şekilde sürdüren Mutlusan, 18 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak market çeki kampanyasını müşterilerine duyurdu.

Geçtiğimiz ay düzenlediği yakıt çeki kampanyası ile tüketicisinin yoğun ilgi ve katılımını kazanan marka, düzenlediği yeni kampanya ile bu kez tüketicisine market alışverişlerinde destek olmayı hedefliyor.

mutlusan-kazandiran-kampanya

LED Glop, Plastik Spiral ve Meks Boru Grubu ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında sipariş veren müşteriler, belirlenen kotaları doldurması karşılığında market çeklerini almaya hak kazanacaklar.

Mutlusan’dan Tüketicisine 500₺’Ye Kadar Migros Çeki Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen iş ortaklarının, 8.000 TL + KDV tutarında Plastik Spiral veya Meks Boru Grubu alımını gerçekleştirmesi halinde 500 TL değerinde, 2.500 TL + KDV tutarında LED Glop alımlarında ise 200 TL değerinde Migros çeki tüketicilere hediye edilecek. Toplu satın alma gerçekleştirecek müşterileri kapsayan kampanya, tüketicisini bu kez de market alışverişlerinde desteklemeyi hedefliyor.

Son zamanlarda yenilikçi ve güncel çalışmaları ile adından sık sık bahsettiren Mutlusan; her ihtiyaca hitap eden ürünlerini kaliteli hizmet ve ulaşılabilir fiyatlarla sektöre sunmasının yanı sıra, hazırladığı kampanyalar ile başarılı iş birlikleri kurmaya devam ediyor. Kampanyadan yararlanmak için belirtilen tarihler arasında sipariş vermeyi unutmayın.