mutlusan-hannover-messe-fuarinda

Elektrik sektörünün güçlü oyuncularından Mutlusan, 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ve Almanya’nın en köklü fuarlarından biri olan Hannover Messe Fuarı’na katıldı.

Bilinirliği ve son yıllardaki popülaritesi ile nâmı tüm dünyaya yayılmış olan fuar, Deutsche Messe organizatörlüğünde 30 Mayıs- 2 Haziran tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşti.

Endüstri alanının gelişiminde büyük rol oynayan Hannover Messe, bu sene de sektörün yıldız isimlerinin katılımları ile dikkatleri üzerine çekti.

mutlusan-hannover-messe-fuarinda

Sektördeki tüm gözler tarafından takip edilen fuarda Mutlusan; 3 cephesi açık, 112 m2 kare alanda özel dekore edilmiş standıyla ziyaretçilerini ağırladı.

Mutlusan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz da Mutlusan ekibi ile birlikte Hannover Messe’ye katıldı.  Kaçmaz, fuar boyunca bölgedeki iş ortaklarını da stantlarında ziyaret ederek keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

2020 yılında pano ve otomasyon ürün grubuna yatırım yapan Mutlusan, Hannover Messe fuarında tüketicilerine profesyonel çözümler sunan ürünlerini ön plana çıkararak ziyaretçilerle buluşturdu.

Bununla birlikte kablo kanallarını, tesisat ürün gruplarını, sanayi tipi ürünlerini ve anahtar-priz ürün gruplarını, göz alıcı stantlarda sergiledi.  Dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçi ağırlayarak geniş kitlelere hitap eden Hannover Messe Fuarı’nda Mutlusan; otomasyon, enerji, dijital ekosistem gibi birçok sektörün profesyoneli ile buluşarak yeni projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Gelişim ve değişim için her yıl kendi değerinin üzerine artılar ekleyerek ilerleyen Mutlusan, yerli marka olarak yurt dışı pazarlarında Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor.

Ülkesine değer katmak amacıyla fuarlarda boy göstererek marka gücünü arttırmaya devam eden Mutlusan, böylece başarılı bir fuarı daha tamamlamış oldu

4 gün süren fuar, yoğunluğu ve atmosferi ile hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin memnuniyetini topladı.

Dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçi ağırlayarak geniş kitlelere hitap eden Hannover Messe Fuarı, bu yıl da otomasyon, enerji, dijital ekosistem gibi birçok sektörün ortak buluşma noktası haline geldi.