mutlusan-irak-erbil-fuarinda

Mutlusan, 24-26 Mayıs tarihlerinde Irak’ta düzenlenen en büyük inşaat ve enerji endüstrisi fuarı “Construct Iraq Erbil” fuarında özel standı ile yerini aldı.

Dünyaca ünlü inşaat ve enerji firmalarının Irak’ta katıldığı tek fuar olan ve Irak devlet şirketlerinin ve bölgedeki büyük fabrikaların katılımı ile gerçekleşen Construct Iraq Erbil 24-26 Mayıs tarihleri arasında Erbil Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşti.

Elektrik-enerji sistemleri, aydınlatma, güç kaynakları, bina otomasyonu, kontrol sistemleri gibi birçok alana hitap eden birbirinden özel katılımcılar, fuar boyunca ürünlerini inşaat ve enerji meraklılarına tanıttı.

mutlusan-erbil-fuarinda-dunay-standarlarinda-urunlerini-sergiledi

Fuara özel stant çalışması ile katılan Mutlusan, yaklaşık 60 m2 alanda, dünya standartlarında kalitesiyle bilinen ürünlerini sergiledi. İnşaat ve enerji profesyonellerinin yoğun ilgisini gören Mutlusan, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerine anahtar grupları, kablo kanalları ve tesisat ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.

Özellikle anahtar grupları ile her zaman beğenileri üzerine toplayan Mutlusan, donanımlı ekibi ile fuar boyunca ziyaretçileri bilgilendirerek yeni ve kıymetli bağlantılar kurdu.

Fuara katılan Mutlusan Yönetim Kurulu Üyesi ve İhracat Direktörü Gündüz Kaçmaz, stant ziyaretçilerini ağırlamanın yanı sıra, bölgedeki iş ortaklarının stantlarını ziyaret ederek, onlara destek verdi. Irak’ta düzenlenen tek UFI onaylı uluslararası inşaat etkinliği olan fuar, bu yıl da çevre şehirlerden ve dünyanın pek çok farklı bölgelerinden ziyaretçileri ağırladı.

Construct Iraq Erbil 2022’ye katılarak Orta Doğu ve dünyadaki marka değerini bir kez daha taçlandıran Mutlusan, fuar sürecinde görüştüğü yeni iş ortakları ile gelecekte başarılı çalışmalara imza atmayı planladığını açıkladı.

Yoğun ve verimli geçen fuarın ardından paydaşları ile akşam yemeğinde bir araya gelen Mutlusan ekibi, gelecek plan ve projelerdeki verimliliğin arttırılmasına yönelik konuları da masaya yatırdı.

Başarılı geçen bir fuarı daha geride bırakan Mutlusan, yeni iş fırsatları ve güzel anılarla birlikte yoğun çalışma süreçlerine geri döndü.