mutlusan-bulgaristandaki-paydaslarina-egitim-verdi

Elektrik malzemeleri sektörünün önde gelen yerli üreticilerinden Mutlusan, 40. yılında da sektöre artı katan eğitimlerine devam ediyor. Mutlusan bu kez Bulgaristan’daki iş ortaklarının satış ekiplerine eğitim verdi.

Mutlusan 25-26 Şubat tarihleri arasında, ticari hayatını Bulgaristan’da sürdüren iş ortaklarının satış ekiplerine keyifli bir eğitim verdi. Çeşitli Mutlusan ürünlerinin tanıtımı ve satış stratejileri eğitimin ana başlıkları arasındaydı.

Bulgaristan’da gerçekleştirilen bayi eğitiminde; Mutlusan İhracat Müdürü Nusret Günay, Bölge Sorumlusu Turgay Özgür ve Teknik Müdür Nurdoğan Büyükkeskin ayrıntılı sunumlar ile eğitim verdi. Profesyoneller tarafından verilen eğitimde Bulgaristan’da bulunan satış ekiplerinin Mutlusan ürünlerine hakimiyeti arttırıldı.

profesyonellerin-verdigi-egitimde-bulgaristanda-bulunan-satis-ekiplerinin-urunlere-olan-hakimiyeti-arttirildi

Eğitimde tanıtımı ve ayrıntılı incelemesi gerçekleştirilen ürün grupları arasında anahtar-priz grupları, grup prizler ve kablo kanallarının yanı sıra otomasyon ve tesisat ürünleri yer aldı. 2 gün süren verimli eğitimde daha bilinçli satış stratejilerinin temelleri atılırken, üretici firma-bayi ilişkileri de güçlendi.

mutlusan-tarafindan-verilen-egitimde-urun-gruplari-ayrintili-olarak-incelendi

Mutlusan, hem kurum içerisinde hem de bayi ağında sık sık düzenlediği eğitimler aracılığıyla sürekli gelişen ve bilinçli bir ticaret kültürü oluşturmayı hedefliyor. Bu yıl 40. yılını kutlayan Mutlusan, 40 yıldır yurt içerisinde imzasını attığı başarılardan ve 85 ülkeye gerçekleştirdiği ihracattan edindiğini tecrübelerini iş hayatında temas ettiği her bireye aktarmaya devam ediyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.