mutlusan-bu-kez-trendyol-hediye-ceki-kazandiriyor

Geçtiğimiz aylarda düzenlediği kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Mutlusan, 17 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Trendyol çeki kampanyasını duyurdu.

Kampanya kapsamında 500₺’den 1000₺’ye kadar Trendyol çeki, elektrik sektörünün lider firmalarından Mutlusan tarafından müşterilerine hediye edilecek.

Mutlusan, sektörde yoğun ilgi gören kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Son zamanlarda tüketicilerinin farklı alanlardaki ihtiyaçlarına destek olmayı hedefleyen çalışmalar düzenleyen Mutlusan, 17 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya boyunca, belirli miktarlarda yapılan satın almalara çeşitli tutarlarda Trendyol çeki hediye edecek.

mutlusan-kampanyasi

Her ihtiyaca karşılık ürünlerin tüketici ile buluştuğu bir pazaryeri platformu olan Trendyol’ geçerli olacak hediye çekleri, kampanyaya katılan müşterilerin dilediğini satın almasına imkan tanıyor. Kampanya Grup Priz Klemensli, Grup Priz Kablolu ve Aksesuar ürün gruplarından yapılan alışverişler için geçerli olacak.

Mutlusan Müşterisi 1000₺’Ye Kadar Trendyol Çeki Kazanıyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen iş ortaklarının, 17 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında 10.000 TL + KDV tutarında Aksesuar Grubu alımı gerçekleştirmesi halinde 500₺ değerinde, 10.000₺ + KDV tutarında Grup Priz Klemensli alımı gerçekleştirmesi halinde 750₺ değerinde, 20.000₺ + KDV tutarında Grup Priz Kablolu alımı gerçekleştirmesi halinde ise tam 1000₺ değerinde Trendyol hediye çeki kazanacağı, Mutlusan tarafından müşterilerine duyuruldu.

Her ihtiyaca yönelik kaliteli ürünleri ile elektrik pazarına değer katan Mutlusan, müşterileri için hazırladığı kampanyalar ile duyarlı marka kimliğini korumaya devam ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için belirtilen tarihler arasında sipariş vermeyi unutmayın.