mutlusan-akademi-sanliurfa

Mutlusan tarafından gerçekleştirilen ve markanın sektöre yönelik kıymetli bilgiler verdiği, ürünlerinin tanıtımını yaptığı ve kullanım alanlarına ilişkin teknik bilgileri aktardığı Mutlusan Akademi Toplantısı bu kez Şanlıurfa’da gerçekleşti.

Bölgedeki anahtar priz bayisi olan Emre Ferhat Aydınlatma ile bir araya gelen Mutlusan, düzenlemiş olduğu toplantı ile katılımcıların yoğun ilgisini kazandı. Ürün tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına bir yenisini daha ekleyen Mutlusan, uzun zamandır bölgede organize edilmesi planlanan Mutlusan Akademi toplantısını, 25 Mart 2022 tarihinde 300 kişinin katılımıyla, katılımcılar için özenle seçilen bir restoranda gerçekleştirildi.

mutlusan-akademi-sanliurfa-zeynel-yilmaz

Toplantı, Emre Ferhat Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gezergül tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından başladı. Karşılama konuşmasını ve iyi dilek temennilerini aktaran Gezergül, sözü Mutlusan Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz’a bıraktı.

Zeynel Yılmaz, Mutlusan tarihçesinden, firma gelişiminden ve ileriye yönelik hedeflerinden bahsederek firmaya dair genel bilgileri katılımcılara aktardı. Bölge için özel çalışmalar sürdürüleceğinin altını çizen Yılmaz, ilerleyen dönemlerde, iş ortağı olan Emre Ferhat Aydınlatma ile birlikte çok özel işlere imza atılacağını vurguladı.

Zeynel Yılmaz’ın ardından, ürünlerin kullanım alanlarını, teknik özelliklerini ve detaylarını anlatmak üzere mikrofonu Mutlusan Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin teslim aldı.

Nurdoğan Büyükkeskin tarafından hazırlanan ve aktarılan sunumda; Mutlusan anahtar-priz grubu, tesisat ürünleri, pano ve otomasyon ürün grupları detaylı bir şekilde anlatıldı. Ürünlerin teknik özelliklerine değinilirken, bir yandan da kullanım alanlarında kolaylık sağlayacak farklılıklardan bahsedildi. Böylece ürünlerin ana faydaları katılımcılara aktarılarak, pazarlama stratejileri gelişimine yeni bakış açıları kazandırıldı.

mutlusan-akademi-sanliurfada

Yeni Ürünlerin Tanıtımları Yapıldı

Ürün yelpazesini her yıl daha da büyüten Mutlusan, bu yıl satışını planladığı yeni modüler sistem ve tekli şok korumalı priz hakkında duyuru ve detaylı bilgilendirmeyi de toplantıda gerçekleştirdi.

Değer katan bu toplantıyı ve yemek eşliğinde geçirilen keyifli vakti daha da anlamlı kılmak adına, Mutlusan tarafından saha çalışmalarına yardımcı ekipmanları içeren özel bir kampanyanın duyurusu da marka tarafından yapıldı. Toplantı, katılımcıların ürünleri incelemesi ile sona erdi.

Mutlusan tarafından, tüm paydaşlar ile kurumsal iletişimi güçlendirmek ve kurumun sektöre yönelik bilgi, birikim ve ürün yelpazesini paylaşmak amacıyla düzenlenen Mutlusan Akademi, Türkiye’nin her noktasında eğitimlerine devam edip, güzel anılar biriktirerek başarılı toplantılara imza atmaya devam ediyor.