mta-guvenlik-sistemleri-gorsel-tasarim
Sadece Güvenlik Hizmeti Sağlamıyor, Aynı Zamanda Güven Veriyoruz.. Sektörüm Dergisi: Hüseyin bey, MTA Elekronik hangi sektörlere, hangi hizmetleri sunuyor, bize firmanızdan bahseder misiniz? Hüseyin TIĞTEPE: MTA Elektronik Teknolojileri olarak, elektronik ve güvenlik sistemleri sektöründe uzman ve deneyimli kadromuzla, tüm zayıf akım alanlarında hizmet veriyoruz. Üstlendiğimiz projelerde bizim için asıl olan; hızlı...
yangin-algilama-sistemleri-mta-guvenlik-gorsel-1
Yangın Algılama Çözümleri

Yangın Algılama Çözümleri

Oluşabilecek yangına önceden önlem almaya olanak tanıyan yangın alarm sistemleri, yangın dedektörleri, doğru değerlendirme yapılarak gerekli iletişimin kurulmasını sağlayan kontrol paneli ve sesli görsel uyarı cihazları gibi bileşenlerden oluşuyor.

hirsiz-alarm-sistemleri-gorsel-mta
Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenlik Otomasyon Sistemleri: Hırsız alarm sistemi ile diğer elektronik sistemlerin entegre çalıştığı alarm, anında senaryoların devreye girerek gerekli önlem uyarıları devreye alındığı Alışveriş merkezi, Plaza, Genel Müdürlük, Fabrika, Kampüs v.b Büyük ölçekli alanların güvenlik risklerinin minimize edildiği sistemlerdir.

gecis-kontrol-sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

İnsanların yoğun olarak çalıştıkları fabrikalar, holdingler, kamu kurumları, bankalar v.b işyerlerinde giriş çıkışların takibi, bina içerisinde kullanacakları odaların sınırlandırılması, kullanıcıların hareketlerinin takibi ve raporlanması amacıyla kullanılır. Kişilere verilen kartlar üzerine resim ve kişisel bilgilerin baskı yapılmasıyla kalabalık işyerlerinde yaşanan başkasının kartını kullanma gibi problemleri de gidermektedir.

network-altyapi-hizmetleri
Network Altyapı Hizmetleri

Network Altyapı Hizmetleri

Gerektiğinde size de danışarak birlikte işletmenizin tam ihtiyacına uygun şekilde çözümler üretiyoruz. Tüm büyüklükteki sistemler için network kablolama, patch panel montajı, switch ve router montajı ve uyarlanması. Şirketinizin network güvenliği için firewall uygulamaları çözümleri üretmekteyiz.

fiber-optik-alt-yapi-hizmeti-gorsel
Fiber Optik Altyapı Hizmetleri

Fiber Optik Altyapı Hizmetleri

Sonlandırma Fiber Optik Kablo Ek Montajı, Fiber Optik Kablo (fusion splicer), Fiber Optik Kablo Ölçü Aleti(OTDR) Testi, Fiber Optik Danışmanlık Hizmetleri, Aktif(switch) ve Pasif(kablolama) Network Ürünleri, Fiber Optik Kablo Sonlandırma ve OTDR Test Hizmetleri

seslendirme-anans-sistemleri-gorsel
Seslendirme ve Anons Sistemleri

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Genel seslendirme ve acil anons sistemleri; okullar, oteller, alışveriş merkezleri, süper marketler, sosyal tesisler, fabrikalar, ofisler gibi çeşitli yerlerde ve toplum güvenliğinin önemli olduğu benzer uygulamalarda kullanılan, ideal bir tahliye, mesaj ve arka plan müzik yayını çözümüdür.

network-ip-kamera-sistemleri
CCTV, IP Network Kamera Sistemleri

CCTV, IP Network Kamera Sistemleri

IP CCTV yaklaşık 10 yıldır kullanılmaktadır. Megapiksel sensörlerin gelişmesi, Kamera görüntülerinin ağ içerisinde makul boyutlarda taşınması , yazılım desteği ile akıllı hale getirilmesi , imalatçı firmaların rekabetçilik şartları gibi bir dizi olumlu gelişme ile IP kameralar makul kullanılabilir olgunluğa gelmiş durumdadır.

kablosuz-veri-aktarimi-gorseli
Kablosuz Veri Aktarımı

Kablosuz Veri Aktarımı

Uzak mesafeler arasındaki birimlere internet, ses, video ve veri iletimi sunan sistemlerimiz; kablosuz ağ kapsamını arttırmak isteyen şirketler, tüm kamu kurum ve kuruluşları, kamera görüntülerini merkez yönetim birimlerine aktarmak isteyen siteler, toplu konutlar, belediyeler, üniversiteler ve alışveriş merkezleri için idealdir.

PROJELERİMİZDEN BAZILARI

mta-projeler-gorsel
mta-projeler-gorsel (2)
Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.