Moda Flat ile Daima Fazlası

Elbi Elektrik’in üst segment anahtar priz serilerinden Moda Flat, birden fazla fonksiyonu tek çerçevede bir araya getiren modüler yapısıyla sınırlı mekanlara sınırsız kullanım imkânı veriyor.

Geniş ürün gamıyla yaşam alanlarını detaylandıran Elbi Elektrik, kalite ve estetiği Moda Flat’te bir araya getiriyor. Birden fazla fonksiyonu aynı çerçevede buluşturan modüler özelliğiyle dikkat çeken Moda Flat; 2M, 3M, 4M, 7M yatay ve dikey çerçeve seçenekleriyle de mekanlarda sınırsız kullanım alanı sağlıyor.

moda-flat-anahtar-priz-kombin

Beyaz, krem, metalik gri, füme, titanyum, açık sarı, turuncu, yeşil, turkuaz, lila, lacivert ve bordodan oluşan farklı renk alternatifleriyle geniş kombinasyon seçenekleri sunan Moda Flat, prestiji ve sadeliği yaşam alanlarında bir araya getiriyor.

Always More with Moda Flat

Moda Flat, the upper segment switch and socket series by Elbi Elektrik, allows unlimited usage in restricted spaces thanks to its modular structure which combines multiple functions in one frame. Bringing detail to living spaces with its wide range of products, Elbi Electric combines quality and aesthetics in Moda Flat. Moda Flat draws attention with its modular feature that brings together several functions in the same

frame; with 2M, 3M, 4M, 7M horizontal and vertical frame options, it provides unrestrained usage in spaces. Moda Flat brings together a wide range of color alternatives such as white, cream, metallic gray, smoke-colored, titanium, light yellow, orange, green, turquoise, lilac, navy blue and maroon which add up to the prestige and simplicity of living spaces.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.