middle-east-energy-dubaide-mutlusan-esintisi

Her sene Mart ayında düzenlenen “Middle East Energy Dubai” bu sene de yoğun katılımcı ve ziyaretçi portföyü ile 7-9 Mart tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşti. Mutlusan her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katıldı. Birçok ürün grubunun sergilendiği Mutlusan standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Dubai’de düzenlenen ve sektörün en kapsamlı fuarlarından olan MEE, 35 yılı aşkın bir süredir elektrik ve enerji sektöründe ihtisas sahibi bir yapıda olmasının yanı sıra, coğrafi konumunun avantajıyla da birçok ülkenin buluşma noktası haline gelmeye devam ediyor.

mutlusan-standini-ziyaret-edenler-urunleri-inceleme-firsati-bulldu

Mutlusan, uzun yıllardır katılımcısı olduğu bu fuara 2022 yılında da katılım göstererek kalitesiyle sektörde sıkça tercih edilen ürünlerini sergiledi.

Gösterişli ve şık tasarımıyla göz kamaştıran Mutlusan standı, fuar boyunca sergilediği birçok ürün grubu ile ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

İş dünyasına verimli bağlantılar ve fırsatlar sunmasıyla büyük önem taşıyan Middle East Energy fuarında Mutlusan; anahtar-priz, pano-otomasyon, tesisat ve aydınlatma ürün gruplarını sergiledi.

mutlusan-middle-easr-energy-dubai-fuarindaydi

Ürün yelpazesine her yıl yenisini ekleyen ve sektörün öncü firmalarından olan marka, önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni modüler anahtar serisinin tanıtımını da yaparak gelen ziyaretçilerde meraklı bir bekleyiş uyandırdı.

Markanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz iş ortakları ve ziyaretçilerle bir araya gelerek uzun sohbetler etti ve dünyanın dört bir yanından gelen iş insanları ile iş hacminin büyümesine, yenilenerek gelişmesine yönelik istişarelerde bulundu.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen fuarlarında her daim yerini alan Mutlusan, eşsiz stant tasarımlarıyla ve profesyonel ürünleriyle MEE 2022 fuarını da başarılı bir şekilde tamamladı.

mutlusan-standi-middle-east-dubai-energy-fuarinda-ziyaretci-akinina-ugradi

Üretimde üstün kalite anlayışı ve global standartlarda hizmet prensibi ile iş dünyasında geniş çevreler tarafından tanınan yerli markamız, bu yıl da ülkemizi Dubai’de en güzel şekilde temsil ederek gurur kaynağı oldu.