mete-enerji-light-and-building-fuarinda-yerli-ve-yabanci-ziyaretcilerin-yogun-ilgisi-ile-karsilasti

Ülkemizde “Güçlü Bağlantılar” mottosuyla üretim yapan ve sektörün öncü firmalarından olan Mete Enerji, dünyanın en büyük aydınlatma, elektrik-elektronik teknolojileri ve yapı fuarı Light+Building Autumn Edition 2022 Fuarı’nda yaklaşık 40 ülkeden gelen 200’den fazla yerli ve yabancı  firmanın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

2000 senesinden bu yana her iki yılda bir düzenlenen Light+Building Messe Frankfurt, bu yıl da dünyanın her yerinden gelen sektörün tanınmış temsilcilerine ev sahipliği yaptı.

Bu yıl 46 ülkeden,1,531 katılımcı ve binlerce sektör temsilcisinin ziyareti ile gerçekleşen Light+Building Autumn Edition, sektördeki öncü teknolojilerin sergilendiği en önemli fuar olma özelliğini bir kere daha kanıtladı.

fuar-boyunca-metekombinasyon-metecon-endustriyel-tip-konnektorler-one-cikan-urun-grubu-oldu

Mete Enerji, 20 yılın birikimi ve tecrübesinin yanı sıra yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirerek sektöre sunduğu uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir ürünlerini fuarda dünyanın dört bir yanında gelen ziyaretçileri ile buluşturdu. Alanında lider firmalardan biri olan ve 60’tan fazla ülkeye ihracat yapan Mete Enerji, Light+Building Fuarı’nda yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi ve beğenisi ile karşılaştı. Light+Building 2022 Fuarı boyunca Mete Enerji standını yaklaşık 40 ülkeden 200 firma temsilcisi ziyaret etti.

Fuar boyunca Mete Enerji’yi, Yurt İçi Satış Müdürü Kemal TİMUR, Yurt Dışı Satış Bölge Müdürü Buğra ER ve İş Geliştirme ve Pazarlama Sorumlusu Javid J. RAHMATI temsil etti.

Light+Building Fuarı’nda Metecee Ve Metekombinasyon Ürün Grupları Öne Çıktı

Fuar boyunca Mete Enerji ürün gruplarına yoğun ilgi gösteren Light+Building ziyaretçileri özellikle dayanıklılığı, kalitesi ve farklı kullanım alanlarında sunduğu güvenli bağlantı teknolojisi ile adından sıkça bahsettiren MeteCEE endüstriyel fiş-priz grubu ile ilgilendi.

Light+Building Fuarı boyunca öne çıkan bir diğer ürün grubu ise farklı ölçü ve ürün kombinasyonlarına imkân tanıyan MeteKOMBİNASYON ve MeteCON Endüstriyel Tip Konnektörler grupları oldu.

Global ölçekte ortaya çıkan ekonomik koşullar nedeniyle Türk endüstrisinin ve Türk ürünlerinin öne çıkması sonucu global pazardaki yerini ve faaliyetlerini arttırmayı hedefleyen Mete Enerji; “İnsanla, doğayla, gelecekle ve teknolojiyle 20 yıldır hayata bağlandığınız her yerde güçlü bağlantılar!” sloganıyla Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bu amaç doğrultusunda tüm dünyada adından söz ettirmeyi kendine görev bilen Mete Enerji, sektörü birleştiren tüm uluslararası organizasyonlarda yerini alarak başarı öykülerinin en büyük simgesi olan ürünlerini tanıtıyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.