mepa elektrik logosu

MEPA, 1976 yılında tek bir ürünle başladı üretim serüvenine.

mepa elektrik logosu

30 yılı aşan bir süreçte elektrik anahtar ve priz üretimi konusunda bilgi ve birikimini arttırmıştır, farklı zevklere hitap eden çeşitli tasarımlarla, değişik amaç ve ihtiyaçlara yönelik geniş ürün yelpazesiyle, konusunda tecrübeli, piyasasında etkin bir konuma ulaşmıştır.

Sıva altı, sıva üstü, dekoratif, klasik, nemli ortamlara uygun pek çok çeşitte elektrik anahtar ve prizi, grup priz ve aksesuarlarını üreten firmamız, 2009 yılı başında Beylikdüzü Kıraç’taki yeni tesislerine taşınarak üretimde ve ürünlerdeki kaliteyi en üst seviyeye taşıyacak son teknoloji ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yurtiçinde bayileri aracılığıyla pek çok noktaya ulaşan ürünlerimiz yurtdışında da 20’yi aşkın ülkede üstün kalitesi ve uygun fiyatıyla tercih edilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ürettiği ürünün dekoratif olduğu kadar dayanıklılığının da bilincinde bir firma olarak kaliteye ve standartlara uygunluğu vazgeçilmez bir unsur kabul etmiş ve bu çok önemli kriterini yurtiçinde ulusal standartımız olan TSE ile, yurtdışında da VDE, ELOT, ISI, GHOST, ROSTEST gibi enstitülerden aldığı belgelerle ihracat yaptığı ülkelerin standartlarına uygunluğunu tescil ettirmiştir.

Ürünlerimizin Avrupa Birliği ilgili direktiflerine uygunluğu da deklare edilmiş olup CE işaretine sahiptir.

Üretim kalitesinin, ürün kalitesi kadar önem taşıdığı ve her iki kriter arasında ciddi bir etkileşim olduğu bilinciyle hareket eden firmamız ISO 9001 kalite sistem belgesine de sahiptir.

1976 yılından bugüne dek olduğu gibi, ARGE araştırmaları ile fonksiyonel ve ihtiyaçlara cevap verecek çözümler üreten, pazar araştırmaları ile doğru kaynak ve uygun hammaddeleri bir araya getirerek çevreye duyarlı üretim yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kusursuz hizmet anlayışı ile hareket eden bir üretici olarak sizlere hep yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalıştık.

Bundan sonra da aynı amaç ve hedefle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek yaşam kalitesini yükseltecek, fark yaratan yenilikleri tüketicilerin beğenisine sunarak hizmet veremeye devam edeceğiz.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.