Makel, 17-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen A-Tech Akıllı Bina Otomasyon Elektrik Sistemleri Fuarı’nda 1. Salon B-1A standında geniş ürün yelpazesi ile yerini aldı.

Bu yıl 5. kez düzenlenen A-Tech Fuarı’na her sene olduğu gibi bu sene de katılım sağlayan Makel, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine özel standında ev sahipliği yaptı. Akıllı bina otomasyonun ağırlıklı olduğu fuarda Makel ürünleri yoğun ilgi gördü.

atech-fuarinda-ziyaretciler-makel-urunlerini-inceledi

Akıllı ev otomasyon sistemlerinin yanı sıra anahtar-priz, şalt ve endüstriyel ürün grubu ile de yoğun ilgi gören Makel, A-Tech Akıllı Bina Otomasyon Elektrik Sistemleri Fuarı’nda ürünlerini sektör ile ilgilenen değerli yatırımcılarına ve müşterilerine tanıtma fırsatı buldu.

Fuarda B2B görüşmelerin sağlandığı, müşteri ve temsilci arasındaki bağın daha kaliteli ve verimli bir şekilde gerçekleştiği atmosfer oluştu.  Akıllı ev sistemlerinin ayrıntılı olarak incelendiği ve müşteri yoğunluğunun görüldüğü fuarda, özellikle Makel’in KNX Sistemleri’ni görmek için Türkiye’nin bambaşka şehirlerinden gelen ziyaretçiler ağırlandı.

atech-fuarinda-makel-standina-ilgi-yogundu

Projelerde genel olarak akıllı ev sistemlerine olan yoğunluk ve ilgi gözlerden kaçmadı. Verimli geçen A-Tech 2022 Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda Makel ailesi, yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlamaktan büyük zevk aldı.

atech-fuarinda-makelin-akilli-ev-sistemleri-ilgi-odagi-oldu

Daima yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile sektörde adından bahsettiren Makel’i, fuarda bayileri ve tedarikçileri yalnız bırakmadı.

Fuar bitiminde Makel, değerli iş ortaklarına ve standına gelerek desteklerini esirgemeyen Eski İçişleri Bakanı sayın Sebahattin Öztürk’e, A-Tech Yönetim Kurulu Başkanı sayın  Mehmet İpekçi’ye, Türkiye Elektrik – Elektronik Esnaf ve Sanatkârlar Federasyon Başkanı sayın Yusuf Aslantürk’e, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı sayın Haluk Bozali’ye, TOKİ- Emlak Konut yetkililerine ve tüm ziyaretçilerine teşekkürlerini iletti