makel-web-Muse-Creative-Awards
makel-web-Muse-Creative-Awards

Yaratıcı web sitesi ara yüzü ile aday olan Makel, Rose Gold ödülüne layık görüldü. Makel, her yıl Newyork’ta düzenlenen, profesyonel markaların aralarında olduğu Muse Creative Awards’dan ödülle döndü.

37 ülkeden 1.350 katılımcının değerlendirildiği Muse Creative Awards, International Awards Associates (IAA) tarafından yönetilen ve uluslararası çapta tanınmış yaratıcı profesyonellerin seçkin, prestijli ekibi tarafından değerlendirilir.

makel-web-Muse-Creative-Awards
makel-web-Muse-Creative-Awards

Yarışmaya katılarak dereceye giren Makel, sektörün önde gelen profesyonellerinin oluşturduğu jüri tarafından yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını her açıdan inceleyerek değerlendirmeler sonucu Rose Gold ödülünün sahibi oldu.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.