Makel salter Musterilerine LED Aydinlatma Tanitimi

Makel Şirketler Grubu olarak 8 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen ve Makel Şalter Grubu’nun özel müşterilerinin katılım gösterdiği bayi toplantısında LED aydınlatma ürünleri hakkında bilgi verildi.

Makel tesislerini ziyaret eden misafirler üretim alanlarını, yenilenen otomasyon parkurunu ve yeni LED Aydınlatma üretim alanlarını ziyaret ettiler.

Gezi sonrası fabrikada alınan öğle yemeği sonrasında toplantıya geçildi.

Açılış konuşmasında Makel Genel Müdürü Hakan Öztürk, gündeme ilişkin kısa değerlendirme konuşması yaparak, ekonomik ve siyasal gelişmelerin önümüzdeki döneme olan etkileri ve LED aydınlatma yatırımı hakkında bilgi verdi.

Makel Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal, LED ürün gamını tanıttı ve Makel LED ürünlerinin pazardaki konumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu. AR-GE Direktörü Ünal Küçük ise misafirlere LED aydınlatma hakkında teknik sunumda bulundu ve gelen sorulara cevap verdi.

Tüm ziyaretçilerin bir arada olduğu aile fotoğrafının çekiminden sonra misafirlerin konaklama yapacağı Kaya Ramada Oteli’ne geçildi. Akşam düzenlenen gala yemeğinde misafirlerle Makel yöneticileri tekrar bir araya geldiler. Sohbet dolu geçen gecenin ardından tüm ziyaretçiler ertesi gün otelden ayrıldılar.

Makel Introduces LED Lighting to its Switch Customers

Makel Holding informed its distributors on LED Lighting products in a meeting held on Wednesday, February 8, which received participation of the company’s particular clients.

As part of a tour in the Makel’s facility, guests have found the chance to visit the manufacturing areas, renewed automation line, and new LED lighting production areas. The meeting started after a lunch served at the facility.

Having delivered the opening speech, Hakan Öztürk, General Manager of Makel, made a short assessment of the agenda and offered his analysis on the effects of current economic and political developments on the close future of the business also informed the participants about the LED lighting investment.

Serkan Emsal, Sales and Marketing Director of Makel, assessed the placement of Makel’s LED products in the market while introducing the product range.

Ünal Küçük, R&D Director, delivered a technical presentation about LED lighting which was followed by a Q&A session.

After a photo shoot with all the guests, they were transported to Kaya Ramada Hotel which they are hosted for the night.

The guests and Makel executives have got together one more time at a dinner reception. The guests have left the next morning after a night of constructive discussions and building business relations.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.