Mimarsiv Selection 2018 Etkinliğinde Makel Şirketler Grubu, Şık ve Kaliteli Ürünlerini Sergiledi.
Mimarsiv Selection 2018 Etkinliğinde Makel Şirketler Grubu, Şık ve Kaliteli Ürünlerini Sergiledi.

Mimarsiv Selection 2018 Etkinliğinde Makel Şirketler Grubu, Şık ve Kaliteli Ürünlerini Sergiledi.

 Seçkin markaların sektör profesyonelleri ile bir araya geldiği etkinlikte Makel özel stand çalışması ile yerini aldı.

2016 yılından itibaren düzenlenen, özgün konsept ve oturumlara ev sahipliği yapan Mimarsiv Selection 2018 etkinliği bu yıl 29-30 Mart tarihleri arasında İstanbul Swiss Otel’de düzenlendi.

Mimar hedef kitleye uygun özel tasarım ürünlerini farklı bir stant  çalışması ile sergileyen Makel, anahtar & priz ürünlerini üst segment seride yer alan Lumia ve Cellia ile tanıttı. Son yıllarda mimarların gözdesi akıllı ev sistemlerini de sergileyen Makel, “Smarthome” uygulaması ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

makel_logo

Büyük ilgi gören etkinlikte Makel ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen çok sayıda ziyaretçi misafir standa uğrayarak firma temsilcileri ile sohbet ederek bilgi aldılar.

Mimarsiv Selection 2018 etkinliğine Pazarlama Müdürü Fatih YÜZBAŞIOĞLU, KNX Bina Otomasyon Sistemleri Bölüm Yöneticisi Nurullah KALAY, Proje ve Taahhüt Satış Yöneticisi Ufuk GÜRALAY katıldı.
29 Mart 2018 Perşembe günü başlayan etkinlik 30 Mart 2018 Cuma günü yapılan gala ile sona erdi.

Makel Hakkında:

1977 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, 1987 yılından itibaren elektrik anahtar ve prizleri ile başladığı yolculukta bugün grup priz, devre kesici, sigorta kutuları, sayaç, led aydınlatma, şalt ve endüstriyel ürünleri yelpazesine eklemiş ve kalitesine güvenerek ürünlerini Makel markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

MAKEL üretim tesisleri, İstanbul Büyükçekmece`de 45,000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermekte, günümüzün en ileri otomasyon makineleri ve teknolojilerini kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir.

MAKEL, alanında Türkiye`nin en modern ve teknolojisi ile donatılmış kalite laboratuarı ile yurtiçi ve yurtdışı standartların üzerinde bir kalite anlayışı ile çalışmaktadır.

TSE, VDE, Gohst, Kema Keur, TÜV gibi bir çok ürün kalite sertifikalarının yanı sıra insan sağlığına ve çevreye herhangi bir zararı omadığını gösterir CE işareti taşıyan ürünler üreten MAKEL, TSE ve DQS tarafından onaylanan ISO 9001:2008 kalite sistem belgesine de sahiptir.

Nitelikli insan gücüne yaptığı yatırımlar, çalışanlarına sağladığı sosyal imkânlar ve çalışanlarının kendilerini sürekli geliştirmeleri için eğitimlerine verdiği destekle MAKEL, başarıya ulaşmak için en önemli etkenin insan olduğunun bilincindedir.