cellia-kampanya-gorsel

15 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Cellia Kampanyasına yoğun katılım oluştu. Gerçekleştirdiği kampanyalar ile her dönem dikkat çeken Makel Şirketler Grubu, 2018 yılının son aylarında da boş durmadı.

Makel ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip Cellia ürünlerine yönelik düzenlenen kampanya yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 15 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında Cellia ürünlerinden 25.000 TL’lik satın alım yapan herkese 5.000 TL’lik Vatan Bilgisayar Hediye Çeki, 9.900 TL’lik satın alımlara ise Kıbrıs Seyahati alma hakkı kazanıyor.

Makel yetkilileri katılımın yüksek olduğu bu kampanya ile pazarın hareketlendiğini belirttiler.

cellia-kampanya-gorselMakel Hakkında

MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, elektrik malzemeleri sektöründe 1977 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Türk sermayeli bir gruptur. Elektrik malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından birisi olan Makel, uzun yıllardır ihracat lideri olarak dünyanın 40’ı aşkın ülkesine, en son teknoloji kullanılarak ürettigi ürünleri ihraç etmektedir.

Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarlarında istikrarlı büyümesine devam eden Makel, 2020 yılına kadar elektrik ölçüm, kontrol ve dağıtım sistemleri ile ekipmanları konusunda Asya-Avrupa-Afrika pazarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmeyi, Türkiye’de ise lider firma olmayı hedefliyor.

45 bin m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde ürünlerini, dünya standartlarında ve otomasyona dayalı son teknoloji makine parkurunda üreten Makel’in ürün yelpazesinde anahtar-priz, grup priz, akıllı bina ve otomasyon sistemleri, otomatik sigorta, kaçak akım koruma şalterleri, kompakt şalterler, kaçak akım korumalı kompakt şalterler, şalt endüstriyel ürünleri, sigorta kutuları, elektrik aksesuarları, elektronik sayaçlar, reaktif güç kontrol röleleri, panelmetreler ve led aydınlatma ürünleri bulunmaktadır.

Makel Elektrik Dijital Reklam Firma Tanıtım Sayfasını inceleyebilirsiniz.

Makel Elektrik Malzemeleri LED Aydınlatma ve Akıllı Bina Otomasyonu

Makel, ürünlerinin kalite testlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. TSE’nin kendisi dışında onaylı laboratuvarlarından biri olan Makel aynı zamanda Alman VDE onaylı laboratuvarlarından biridir.

1990’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satışve pazarlama politikaları sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin birçogunda kalite, fiyat ve satıs sonrası servisi ile tercih edilen bir marka olan Makel, Ekonomi Bakanlığı tarafından “Turquality Marka Destek Programı’na seçilen firmalardan biridir. Makel Turquality Programı desteği ile bugün 40’ı aşan ülke sayısının yanında portföyünü farklı kıtalarda farklı ülkeler ile daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

Makel, giderek şiddetlenen küresel rekabetin gerekliliği olarak markaya olan yatırımlarına aynı hızda devam etmektedir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.