liberty-lykia-otel-aydinlatmasi-argesys-ile-yenileniyor

Liberty Lykia Otel Aydınlatması Argesys ile Yenileniyor

Liberty Lykia Otel, tüm otel odalarının aydınlatma sistemlerinin yenileceği proje için ihale açtı. 2023 yılı ortalarına kadar sürmesi planlanan yenileme projesinin ihalesini alan Argesys, tecrübeli ekibi ile Liberty Lykia Oteli müşterilerine doğru ışık deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

liberty-likea-otel-yatak-odasi

Bahçe, dağ ve deniz manzaralı odaları ile ziyaretçilerine her zevke uygun, doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan Liberty Lykia Otel, 2023 yılının ortalarına kadar sürecek bir proje ile tüm odalarının aydınlatma sistemlerini yenileme kararı aldı.

Aydınlatma sistemlerini yenilemek üzere ihale usulü ile firma belirleyen otel yönetimi, tercihini Argesys’in tecrübesinden yana kullandı.

 

“Özgürlüğü Keşfet” mottosuyla ziyaretçilerine birbirinden farklı konsept ve manzara seçeneklerine sahip odalar sunan Liberty Lykia Otel’in tüm aydınlatma sistemleri, “Doğru Işık Hayata Renk Verir” mottosuyla 2000 yılından beri LED aydınlatma sistemleri üreten Argesys tarafından tamamen değiştirilecek.

Proje tamamlandığında Liberty Lykia Otel’in ziyaretçilerine özgür ve rengarenk bir deneyim sunulması planlanıyor.

liberty-likea-otel-konferans-salonu

Liberty Lykia Argesys’in Seçkin Ürünleri İle Parlayacak

20 yılı aşkın süredir LED aydınlatma sistemleri üreten Argesys, Liberty Lykia Otel’i modern tasarımları ile dekorasyonların vazgeçilmez parçası haline gelen dekoratif LED armatürleri ile donatacak.

Aralarında Comet Yatak Başı LED Okuma Apliği gibi alışılagelmişin dışında çizgilere sahip ürünlerin de bulunacağı projede Argesys tarafından tasarlanan ve üretilen Damla Gömme LED Downlight Spot, Eva Gömme 

LED Armatür, Ela Gömme LED Armatür, LENA LED Lineer Line gibi şık aydınlatma sistemleri kullanılacak.

agesys-alxsys-ela-gomme-led-armatur-alxsys-eva-gomme-led-armatur-alxsys-lena-led-lineer-line-urunler

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yenilikçi yaklaşımlara ve araştırmaya daha da sıkı bağlanan Argesys, televizyon yarışmaları ve reklam sektörü için tasarlayıp ürettiği ürünleri ile medya sektörünün öncü aydınlatma firması olarak tanınıyor.

Liberty Lykia Otel’in ziyaretçilerinin bedenine ve ruhuna huzur vermek üzere sunduğu eşsiz konaklama deneyiminin projeden sonra Argesys ışığıyla daha da parlaması bekleniyor.