legrand-data-fuari-2018-bulten-gorseli.jpg

Legrand Grubu, bölgenin en büyük veri merkezi ve buluta dönüşüm konferansı olan Data Center Dynamics’te bu yıl da yerini aldı. Fuar kapsamında Legrand, İnform, Estap, Cablofil, Raritan markalarıyla veri merkezlerine yönelik ürün ve çözümleriyle ilgili detayları katılımcılarla paylaştı.

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grubu, 4 Aralık Salı günü 9. kez kapılarını açan Data Center Dynamics fuarına katıldı.

Fuar kapsamında yeni nesil teknolojiyle tasarladığı ürünlerini sektör profesyonellerine tanıtan Legrand, 2018 yılında lansmanını gerçekleştirdiği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri ve FORTE 3-Level UPS serisini de fuar katılımcılarının beğenisine sundu.

İnform, Estap, Cablofil ve Raritan markaları ile fuara katılan Legrand, Data Center uygulamaları için uçtan uca çözümlerini fuar katılımcılarıyla paylaştı.

3- Level topolojiyle yüksek verimlilik sunan İnform FORTE UPS serisi, sıcak ve soğuk koridor için estetik tasarıma sahip Estap DCMax kabin, yüksek performans ve esnek çözümleriyle Legrand LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri’nin yanı sıra çok çeşitli materyallere ve ebatlara sahip tel örgü tava seçenekleriyle Legrand Cablofil ve tüm isteklere cevap verebilen PX3 serisi akıllı PDU çözümleriyle Legrand Raritan, fuarda gövde gösterisi yaptı.