legrand-ile-cocuk-odalari-renkleniyor

Legrand, çocukların sevdiği yeşil, mavi, mor ve pembe renk seçeneklerine sahip Ledli gece lambası ile çocuk odalarını gökkuşağına çeviriyor.

Enerji tasarrufu sağlayan farklı renk alternatiflerine sahip Ledli gece lambası ile Legrand, çocuklara rengarenk ve eğlenceli bir dünya sunuyor

Modern ve estetik görünümü ile duvarlarınızı süsleyen ürünleriyle yaşam alanlarını güzelleştiren Legrand, enerji verimliliği sağlayan Ledli gece lambası ile çocuk odalarına renk katıyor. Legrand Ledli gece lambası, geceleri uyurken, loş bir aydınlık isteyen çocuğunuz için doğru bir seçim olacak.

Çocuklar Odalarını Kendi Çizimleriyle Süsleyecek

Yeşil, mavi, mor, pembe ve üzerine istenilen çizimi yapabileceğiniz beyaz zemin seçeneklerine sahip LED’li gece lambası, çocuk odalarının havasını değiştiriyor. Çocuklar istedikleri çizimleri yapabileceği bu gece lambasıyla, odalarında daha eğlenceli vakit geçiriyor.

Prizden Çıkarmanıza Gerek Kalmasın

Prize takılıyken gün ışığını algıladığında elektrik tüketimini kesen Legrand Ledli gece lambası, karanlık ortamı hemen aydınlatabildiği için çocuk odalarında ve yatak odalarınızda rahatlıkla kullanılabiliyor. Uyandığınızda prizden çıkarmanıza gerek kalmayan Ledli gece lambası, ortamı aydınlık olarak algıladığında içindeki sensör sayesinde elektrik tüketimini kesiyor.Enerji tasarruflu Legrand Ledli gece lambası, çocukların, yaşlıların ve henüz uyandığında algısı kapalı olan bireylerin güvenliği için uygun bir ortam sunuyor.

Chindren’s Rooms will Become Colorful with Legrand

Legrand is turning children’s rooms into a rainbow with LED nightlight color options such as green, blue, purple and pink. Legrand’s energy saving nightlight is offering a colorful and fun world to children with its color alternatives.

Bringing modern and esthetic look to the walls, Legrand is offering energy saving and colorful nightlights for children’s rooms. Legrand’s LED nightlight is ideal for your children who prefers a dim light when they sleep at night.

Children are Now Able to Adorn Their Rooms with Their Drawings

The atmosphere of children’s rooms is changing with LED nightlights offering color options such as green, blue, purple and pink and a white background on which you can draw. Children are enjoying their rooms fully with this nightlight on which they can draw anything they want.

No Need to Unplug

Legrand’s LED nightlight stops energy consumption with its sensors which detect daylight and it offers ease-of-use in children’s rooms and bedrooms as it can detect the dark. This nightlight stops energy consumption when it detects the daylight therefore you will not need to unplug it. Legrand’s energy saving nightlight is offering a safe space for children, elderly and people who feel dizzy when they wake up.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.