legend-teknoloji-guvenlik-sistemleri-gorsel

Adres : Muhittin Mh. Çağla Sk. Özköroğlu Apt. No:1 Çorlu / Tekirdağ Tel : (0282) 651 9797 Faks : (0282) 650 2200 E-posta : info@legend.com.tr

KURUMSAL

Sektörde 12. yılını tamamlayan Legend, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

ÜRÜNLER

Zayıf akım sistemleri, Ip hd güvenlik kamera sistemleri, Yangın Algılama İhbar Sistemleri, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Turnike Sistemleri – Kartlı geçiş sistemleri, Yapısal Kablolama

PROJELERİMİZ

Devam eden ve tamamlanan projelerimize aşşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

SERVİS TALEP

Devam eden ve tamamlanan projelerimize aşşağıdaki like tıklayarak ulaşabilirsiniz

Ip Hd Güvenlik Kamera Sistemleri

IP kamera lensten aldığı görüntüyü dijitale dönüştürerek işlemcisine ve oradan da işletim sistemi sayesinde uzak erişim noktalarına, internet protokolünü kullanarak MJPG veya MPEG4 formatında görüntü ve ses olarak anında transfer etmektedir.

IP Kamera Sistemleri AVIGILION

ip-kamera-sistemi

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

IP Kamera Sistemleri -HAIKON

ip-kamera-sistemleri-haikon-kamera-gorselleri

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

ip kamera sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın alarm sistemleri sistemin beyni konumunda olan yangın algılama panelleri ve sahada yangın algılamayı sağlayan yangın dedektörlerinden oluşur. İkisi birlikte entegre olarak çalışarak yangının algılanması görevini üstlenir. Gerçekte yangını algılayan sahada bulunan yangın dedektörleridir.

Yangın alarm sistemi paneli, sistemin tamamamının beyni konumundadır. Ama sahadan (yangın dedektörlerinden) bilgi gelmez ise yangın alarm panelinin yapabileceği bir şey bulunmamaktadır. Bundan başka yangın dedektörlerinde ikinci sırayı sabit sıcaklık dedektörleri veya sıcaklık artış dedektörleri almaktadır. Bu dedektörler tozlu ve dumanlı alanlarda duman dedektörleri kullanılamadığı için onların yerine kullanılan bir dedektör çeşididir.

Kartlı Geçiş Sistemleri

İşletmede çalışan personelin hangi saatler arasında ofise giriş-çıkış yaptığını; yapması gereken görevleri zamanında yapıp yapmadığını, bir görev üzerinde ne kadar oyalandığı gibi pek çok veriye ulaşmanızı sağlar.

ROSSLARE Kartlı Geçiş Sistemleri video

Neden Gereklidir? İşletmelerde personel kontrolu ya güvenlik kontrolünde imza defteri uygulamaları ile yapılmakta ya da, bir güvene dayalı sistemle yürütülmektedir. Bu birçok işletmede daha sonra belirli bir sorun meydana getirmektedir. Kişiler işe gelmeden taklit imza atılır veya geç gelseler bile geldikleri saatin dışında daha erken bir saati yazarak girişleri sağlanır. Bu zamanla bütün personel üzerinde kötü bir izlenim bıraktırır. Haklılar bile haksız duruma geçer, bu nedenle işletmelerde personel kontrol sistemi olmazsa olmazların içerisinde yer almalıdır.

Acil Anons ve Ses Sistemleri

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambians sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır. Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü, zon sayısı, hacimlerin akustik yapısı ve istekler sistemin yapısını belirlemektedir. Tek zondan, yüzlerce zona, tek anons noktasından yüzlerce anons noktasına kadar farklı büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür. Kurulan sistemler, yangın algılama ve alarm, havaalanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir. Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır

IP Kamera Sistemleri -HAIKON

client-image

Anahtarlama Çözümleri

client-image

Yapısal Kablolama

client-image

Kablosuz çözümlerin artan popülaritesine rağmen bilgisayar ağlarının çok büyük bir bölümü bağlantı için hala bükümlü çift bakır kablo çeşitleri kullanmaktadır. Yapısal kablolama sistemi bir binanın tüm kontrol ve haberleşme sinyallerinin analog ve dijital olarak iletimi için yapılan tüm kablolama aktif ve pasif cihazlarından oluşur. Yapısal kablolama sistemi protokol bağımsız ve gelecekte oluşacak yeni standartlar için gerekli şartları sağlamalıdır.

Yapısal kablolamada kullanılacak ekipmanlar ve sisteminizin sertifikasyonu için, firmaların bu kategorilere ve tüm endüstri standartlarına uygun olması, bağımsız laboratuvarlardan sertifikalı çözümlerini kullanması ve yapısal kablolama işini yapacak firmanın TSE Yeterlilik Belgesi’ne sahip olması gerekmektedir.

Yapısal kablolama ekipmanları üreten firmaların kendi kategorilerinde ve diğer tüm endüstri standartlarına uygun, bağımsız laboratuvarlardan sertifikalı, yaklaşık 4.000 çeşit ürün ile Shielded (Korumalı-FTP, SFTP), Unshielded (Korumasız-UTP) ve Fiber Optik çözümleri bulunmaktadır. Bu ürünler; aktif (hub, star switches vs.), pasif (kablo, konnektör, priz, patch panel vs.), network ürünleri, raf ve kabinler, kablo taşıyıcıları ve rafları ile elektriksel koruma (UPS) içermektedir.

Rack Kabinet ve Aksesuarları

client-image

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf akım sistemleri, yapılar içerisinde hemen hemen tüm data ve kontrol akışlarlaını sağlarlar. Bilgisayar ağları, internet, ses iletişimi, bina kontrol, otomasyon sistemleri, güvenlik ve video takip sisteminin çalışması zayıf akım sistemleri ile yapılır.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.