ledzon-civilight-ic-dis-mekan-aydinlatma-urunleri-imalat-firmasi

LEDZON LED DOWNLIGHT REKLAM

LEDZON İLETİŞİM

YAPIM ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Çağlayan Mah. Şair Sok. No:8/2 Çamser İş Hanı Kağıthane İstanbul Türkiye

İç Mekan Aydınlatma Ürünleri

Dış Mekan Aydınlatma Ürünleri

LED Aydınlatma Acil Kitler

Ledzon Ürün Katalogları

LEDZON-CIVILIGHT KATALOG 2019

LEDZON-CIVİLİGHT CATALOG 2019 EN.

İÇ MEKAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ GÖRSELLERİ

DIŞ MEKAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

LED Aydınlatma Acil Kit Ürünler

LEDZON AYDINLATMA FİRMASI HAKKINDA

2008 yılında kurulan YAPIM Elektrik San. Ve Tic. A.S, LEDZON ve Civilight markaları aracılığı ile modern LED aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

En yüksek paydaş memnuniyetini sağladığımız için kendimiz ile gurur duyarız ve bunu yüksek kalite değerlerine sahip, çevre dostu, verimli ve ekonomik ürünlerimizi mükemmel proje tasarımı ve teknik destek hizmetlerimizle birlikte sunarak sağlarız.

Müşterilerimize geniş kapsamlı iç mekan LED aydınlatma çözümlerimizi 2011 yılından bugüne ulusal dağıtıcısı olduğumuz Civilight ile sunarken, profesyonel iç ve dış mekan LED aydınlatma çözümlerimizi tasarım yeteneklerimiz ve üretim tesisimiz sayesinde özelleştirerek LEDZON markamız ile sunarız.

Perakende, inşaat, konaklama, ofis, lojistik, ulaşım, eğitim ve peyzaj gibi pek çok endüstrinin aydınlatma ihtiyacını profesyonel iş ortaklarımız ve katma değer sağlayan bayilerimiz ile işbirliği yaparak karşılamaktan keyif alırız..

İş süreçlerimizi sürekli geliştirerek ve güçlü iş ortağı ağımızı büyüterek; ürün ve hizmet kalitemiz, esnekliğimiz ve ekonomik çözümlerimiz ile optimum ışık kaynağı olmaya devam edeceğiz.