Ledvance

OSRAM markalı klasik lamba ve LED lamba grubunda pazar lideri konumunda bulunan ve köklü bir tecrübeye sahip LEDVANCE yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.

“LEDVANCE” markalı armatür grubu ile pazar payını artırmaya devam eden LEDVANCE bu alanda güçlü bir adım atarak YERLİ ÜRETİM’e başladı.

Ledvance-Firma-Sahibi-Ceo-Garo-Varjabetoglu

Ledvance CEO’su Garo Varjabetoğlu, yeni yatırımlarının bölge hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilmeye devam edildiğini belirterek şunları söyledi “Konvansiyonel ürünlerden LED ürünlere geçişte göstermiş olduğumuz ivmeyi LED Armatür grubuna da aktarmayı başardık.

Ledvance Beyaz Aluminyum Govdeli Yerli Led Panel

Şirket hedefleri ve Türkiye’nin ihtiyaçları doğrultusunda ortak adımlar atmayı ilke haline getirdik ve bu doğrultuda ilk önemli adımı Yerli Üretim projesiyle hayata geçirmiş bulunuyoruz.

“Yerli Üretim LED Panel” ve “Yerli Üretim Slim Downlight” ürün grubunun üretimine başladık ve ilk üretim adetlerini kullanıcıların hizmetine sunduk.

Ledvace-Backlight Led Panel Slim Downlight

Partner üretim şirketleri ile işbirliğimizi artırarak hızla ürün grubumuzu çeşitlendirmeyi armatür grubunda 90% yerli üretim oranı ile yatırımlarımızı artırırken, istihdama destek sağlamanın da gururunu yaşıyor olacağız”.

Ledvance ürün gruplarına linkten ulaşabilirsiniz; aydınlatma haberleri için linki takip ediniz