led-aydinlatmanin-kapitali-trako-light

25 yıldır dekoratif aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren Trako Light; kalıcı olmasını ve başarısını, doğru ürün ve doğru hizmet politikasına borçludur.

Dekoratif aydınlatmada dünyaca tanınmış fuarları gezerek LED dünyasının yurtdışındaki akım ve eğilimlerini takip ederek, getirdiği yenilikleri bina ve mekanların kimliğine uygun biçimde projelendirip uyarlayan Trako Light, zengin ürün yelpazesiyle yaptığı birçok çalışmayla da sektöründe fikir öncüsü olmuştur.

Firmamız gerek ithal etmiş olduğu, gerekse imalatını gerçekleştirdiği ürünlerde her zaman; kalite, uzun ömürlülük ve tasarrufu ön planda tutmuştur. Dolayısıyla firma bünyesindeki ürünlerimiz dünya normlarına sahip ve konusunda lider olan markaların ürünleridir.

Günümüz teknolojisinin aydınlatma sektörüne kazandırdığı fiber ve led ışık sistemleri; tasarruflu ve uzun ömürlü oluşlarının yanı sıra, güçlü ve estetik konseptleri ile aydınlatmada ki kullanım alanlarını hızla arttırırken, bu alanda yaptığı çalışmalarla göz dolduran Trako Light’ın faaliyetleri de sektöründe her geçen gün daha fazla beğeni kazanmaktadır.

Trako Light, 2013 yılı başından bu yana, Downlight serisi ürünlerde aldığı temsilcilik ile yepyeni bir pazarın kapısını aralıyor. Ülkemizde Trako markası ile piyasaya sürülen ürünler ilk kez Lighttech 2013’te Trako Light standında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yeni ürünlerle ilgili açıklama yapan Trako Light Genel Müdürü Mehmet BEYHAN açıklamalarını şöyle sürdürdü;Yeni ürünlerimizin sergilenmesi amacıyla birçok showroom açmaya hazırlanıyoruz.

1987’den bu yana getirdiğimiz ya da imal ettiğimiz her üründe kalite odaklı çalışıp, daima en iyiyi sunma prensibimizi yeni ürün serimizde de devam ettireceğiz. Yeni ürün grubumuz olan Downlight serisinde de tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi en iyi çip ve alüminyum kullanmakta, bu ürünlerin her birine 2 yıl garanti vermekteyiz.

Dekoratif aydınlatma ile tanınan ve anılan ismimiz önümüzdeki dönemlerde Downlight grubunda da anılıyor olacak. Etrafı tamamen ledli aynalardan asma grubuna; tavan lambaları serisinden, spotlara kadar geniş bir yelpaze sunan bu ürün serisinde aradığınız her tarz ürünü bulabileceksiniz.

Türkiye pazarının yanı sıra, Azerbeycan, Türkmenistan, Kazakistan gibi Türk Cumhuriyetlerinde uygulamış olduğumuz projeler ve bu projelerden aldığımız ödüllerde, işimizde gösterdiğimiz başarının başka bir göstergesidir.

Trako Light, the Capital of Led Lighting, Opens the Doors of the Market with Its Downlight Series

Having been working in the decorative lighting industry for 25 years, Trako Light owes its durability to its proper product and service policies. Trakolight, which adapts and projects the innovations that it brings to Turkey, by visiting worldwide-known fairs, in harmony with the identities of buildings and spaces, has been a pioneer of ideas in its sector with many of its works that it conducts with its rich product range.

Our company has always prioritized quality, long life and saving for the products that it either manufactures or imports. There the products within our company are from brands that meet global norms and that are leaders in their fields.

While areas of usage for the energy saving, long-life, powerful and aesthetical fibre and Led lighting systems’, which were given by today’s technology to the lighting sector, are rapidly expanding, the operations of Trako Light, which attracts interest with works it conducts in this area, is receiving more and more appreciation..

Trako Light now opens the door of a brand new market with the products that it imports and the representations that it has undertaken in Downlight group products since the beginning of 2013. The products, that have been first marketed under Trako brand in our country, was presented to the users for the first time at Trako Light’s stand in Lighttech 2013. Trako Light’s General Manager- Mehmet BEYHAN made a statement about the new products:

“We are getting ready to open many showrooms with the aim of exhibiting our new products. We will continue our principle of working quality oriented and always presenting the best with all the products that we have imported or manufactured since 1987, with our new product group as well.

On these products, we use the best aluminium and the best chip and provide 2-year warranty for all. Trako Lighting is already known by the whole sector. Our name, which has been recognized with decorative lighting, will also be mentioned in Downlight group. You will be able find every product in a wide range from mirrors for hotels with leds all around them to suspended group and from ceiling lamps series to spots.

The successful results taken in the markets of Azerbaijan, Turkmenistan, Kazakhstan as well as the Turkish market, are another reflection of the care we give to our work.”

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.