led-aydinlatmada-sezgisel-kontrol-saglayan-casambi-haber-gorseli

Yenilikçi aydınlatma çözümlerine bir yenisini daha ekleyen OSRAM, mekanlarda bulunan LED sisteminin yönetimini sağlayan yeni teknolojisiyle aydınlatmaya zeka, estetik ve tasarım katıyor.

Bluetooth’la çalışan yeni OSRAM OPTOTRONIC® BLE DIM (OT BLE DIM), akıllı telefona veya tablete indirilen uygulama ile mekandaki tüm LED sisteminin sezgisel olarak ayarlanabilmesine imkan tanıyor.

sezgisel-led-aydinlatma-kontroluGünümüzde aydınlatma bir mekanı ışıklandırmanın çok ötesine geçiyor. Sunduğu son teknoloji aydınlatma çözümleriyle özgün ve estetik aydınlatma stilleri yaratma fırsatı sunan OSRAM, kullanıcılarıyla buluşturduğu yeni çözümüyle de LED aydınlatmayı bir üst boyuta taşıyor.

Yeni OSRAM OPTOTRONIC BLE DIM ile evlerden otel odalarına, mağazalardan restoranlara, aydınlatmanın fark yarattığı mekanlarda LED sisteminin kontrolü artık akıllı telefonlardan veya tabletlerden yapılabiliyor.

osram-turkiye-ceo-can-dikmen

Tek yapmanız gereken akıllı LED aydınlatmalarınızı bir akıllı telefon veya tablete tanıtmak.

Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisi ve sezgisel kontrol sağlayan Casambi uygulaması ile cep telefonu veya tablet üzerinde kişiselleştirilen aydınlatma sisteminin yönetilmesini sağlayan OSRAM OPTOTRONIC® BLE DIM, kablosuz özelliği ile kablo karmaşasını da ortadan kaldırıyor.

Casambi uygulaması ile Bluetooth aracılığıyla ışıklar açılıp kapanabiliyor.

Profesyonel yardım olmadan kolayca kurulabilen sistem ile RGBW, RGB, Tunable white(Ayarlanabilir Beyaz) ve Tunable warm white (Ayarlanabilir Sıcak Beyaz) gibi seçeneklerle çok yönlü renk ayarlaması da yapılabiliyor.

Birden fazla kullanıcının da ayrı ayrı kullanabildiği ve kişiselleştirebildiği OSRAM OPTOTRONIC BLE DIM, eğlence alanları, restoranlar, otel odaları veya mağazalar gibi aydınlatma tasarımının önem kazandığı mekanlar için de yenileme projelerini kolaylaştıran geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.