100-ampere-kadar-koruma-sinifi

Kardeş Elektrik %100 yerli üretim kutulu şalter modelleri ile müşterilerine geniş bir ürün portföyü sunuyor. Plastik veya alüminyumdan yapılan Kardeş Elektrik kutulu şalterler, iç ve dış sahalarda güvenle kullanılıyor.

Elektrik bağlantılarını barındıran şalter kutuları, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlarken elektrik çarpmalarını da önlüyor. Genellikle plastik veya alüminyum malzeme kullanılarak yapılan şalter kutuları, şalteri tehlikeye yol açabilecek olumsuz durumlara karşı izolasyon sağlıyor. Özellikle toz, su, çeşitli kimyasallar, patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı şalter kutuları koruma sağlar.

100-ampere-kadar-koruma-sinifi

Genel olarak şalter kutuları IP65 koruma sınıfına sahipken, Kardeş Elektrik plastik kutulu şalterler 100 Amper’e kadar IP66/67 koruma sınıfında seçeneklere sahiptir.

Endüstriyel tesislerin de ön planda tutularak tasarlanan Kardeş Elektrik kutulu şalterler fabrika içlerinde asitli, yağlı, kirli ve paslı ortamlara da karşı yüksek mukavemettedir. İç saha dayanımının yanı sıra UV ışınımlara da dayanımlı olması, dış saha kullanımında da önemli bir avantaj sağlar.

yuzdeyuz-yerli-uretim-kutulu-salter

Elektrik, inşaat vb. birçok farklı sektörde kullanılan Kardeş Elektrik kutulu şalterler %100 yerli üretim olması ile rakiplerinin çok daha ötesinde yer alıyor. Ayrıca uzun yıllardır süre gelen Kardeş Elektrik tecrübesi, kutulu şalterlerde güvenlik ve güvenilirliği ön planda tutuyor.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.