kurumsal-organizasyonlar-icin-bogazda-yat-kiralamak

Şirketinizin önemli misafirlerini en güzel şekilde ağırlayarak kurduğunuz ticari ve dostane ilişkileri pekiştirmek isterseniz artık demode hale gelmiş kapalı mekanlardaki otel ve restoran yemekleri yerine boğazda yat kiralama alternatifini ilk sıralara almalısınız.

yat-kiralama-tekne-gorseli

Kiralık yatlarla misafirlerinize İstanbul’u deniz üzerinden çok daha farklı açılardan tanıtarak, Boğazın temiz havası ve muhteşem manzarası altında sizler için özenle hazırlanmış menülerin tadına bakarken yüzlerindeki tebessümü görmek sizleri de mutlu edecek.

Şirket misafirlerinize verdiğiniz değeri göstermenin en iyi yolu kesinlikle boğazda lüks özelliklere sahip bir kiralık yat ile gezinti yapmak olacaktır.

Yatta iş yemekleri dışında firma çalışanlarınızla yapacağınız toplantı ve motivasyon geceleri için de İstanbul sularında saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti veren şirketlerden destek alarak tüm detaylarına yön verebileceğiniz yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar planlayabilirsiniz.

bogazda-yat-kiralama-tekne-gorseli

BAŞ BAŞA YA DA KALABALIK BİR GRUPLA

Yemek ve toplantı organizasyonları 2 kişilik baş başa bir ortamda ya da 30 kişiye kadar kalabalık gruplarla organize edilebilmektedir.

Toplantı yapılabilmesine uygun sessizlikte bir ortam sağlanabilmesi için kiralık yat ile boğaz turu yaptıktan sonra dalga almadığı için boğazın en sakin yeri olan Beykoz koyunda demir atılır.

Yemek, kahvaltı ya da kokteyl menüler yat kiralama şirketinden talep edilebileceği gibi kendiniz yanınızda getirebilir ya da istediğiniz catering firmasından destek alabilirsiniz. Yat kiralama şirketlerinin büyük çoğunluğu dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi konusunda sorun çıkarmamaktadır.

12 AY BOYUNCA KESİNTİSİZ HİZMET

Yatta iş yemeği ve toplantı turlarını sadece güneşli havalara sahip yaz aylarında değil, yağışlı ve soğuk havalarda da organize edebilirsiniz. Kiralık yatların normal zamanlarda açık halde bulunan arka kısım olumsuz havala koşullarında şeffaf branda ile tamamen kapatılarak dışarıdan yatın iç kısmına hava girişi engellenmektedir.

bogaz-cocugu-yat-kiralama-haber-gorseli

Bu sayede son bahar ve kış aylarında da en az yaz aylarındaki kaliteli organizasyonlar planlanabilmesi sağlanmış oluyor. Hava şartlarına göre soğutma ve ısıtma sistemleri de devreye sokulmaktadır.

SAATLİK 500 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Kiralık yatların saatlik kiralama ücretleri 500 TL ile 1250 TL arasında değişiklik göstermekle birlikte günlük kiralama için ödenmesi gereken ücretler de 3500 TL ile 6500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Saatlik olarak en az kiralama süresi 2 saat olup, günlük kiralamalar sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası sürecek şekilde toplam 8 saat üzerinden gerçekleşir. Kiralık yatlar arasında bu denli fiyat farkının olmasının nedeni kapasite ve lüks olma özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Normalde kiralık yatın yolcu taşıması kapasitesi arttıkça kiralama ücreti de o oranda artıyor olsa da bazen daha az yolcu taşıyabilen lüks bir yat daha fazla kapasiteye sahip bir yattan daha pahalı olabiliyor.

YAT KİRALAMA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ BOĞAZ ÇOCUĞU

Gerçekten beklentilerinizi karşılayabilecek bir tur organize edebilmeniz için hangi yat kiralama şirketiyle çalıştığınız çok önemli olduğundan sizlere İstanbul Boğazında 10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibiyle kurumsal organizasyonlar düzenleyen Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketini tavsiye edebiliriz.

Son derece şeffaf bir fiyat politikası izleyen şirket resmi web sitesi olan yatkiralama.net adresinde kişilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen kiralık yat fiyatları başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetler için talep ettiği ücretleri net olarak belirtilmiştir.

Fiyatlar sayfasına giriş yaptığınızda alt kısımdaki tablolarda saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken tüm ücretlerin ayrıntılı olarak yazılmış olduğunu göreceksiniz.

Ana sayfadaki fiyat hesaplama tablosuna kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek kendi yat kiralama paketinizi hızlıca oluşturup fiyat teklifi alabilirsiniz. Sitede ayrıca önceki turlarda çekilmiş video ve fotoğrafların yanı sıra menü detayları, güzergah, sık sorulan sorular ve rezervasyon bilgileri de yer alıyor.