konza-elektrik-logo
konza-elektrik-logo

Konza Elektrik İlan Sayfası

Konza Elektrik Fiyat Listesi

Konza Elektrik Tüm Ürünler

ÇİFT DUYLU ARMATÜR
LEDLİ ŞARJLI ARMATÜR
APLİK
MAKSİ GLOP
MİDİ GLOP
MİNİ GLOP
GRUP PRİZLER
FİŞ VE AKSESUARLAR
TMS VE ETANJ BANT ARMATÜRLERİ
YÜKSEK TAVAN ARMATÜRLERİ
ENDÜSTRİYEL FİŞ VE PRİZ
KABLO KANALLARI
YANGIN SİSTEMLERİ
ELEKTRİK EKİPMANLARI
ELEKTRİK DAĞITIM PANOLARI
ASPİRATÖRLER
KAPI ZİLLERİ
ZİL BUTONU

Konza Elektrik Kurumsal

Konza Elektrik
Hakkımızda ;

Konza Elektrik 2011 yılında üretime başladı. Üreitimi ; İstanbul Bayrampaşa ilçesinde 2200m2 alana kurulmuş olan fabrikasında yüksek kalite standarlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir.

Ürün çeşitliliğini ; grup priz, fiş priz aksesuarları, plastik glop, dekoratif glop, tms etanj ve sigorta kutu serileri oluşturmaktadır.

Konza Elektrik bu alanda modern teknoljiye sahip kalite ekipmanları ile İSO 9001 kalite yönetim sistemine sahiptir. Ürettiği tüm ürünlerin marka ve dizaynları Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiştir.

Merkez İletişim Bilgileri;

TEL NO :2124387453

FAX NO :2124387404

E-mail :info@konza.com.tr

ADRES :

Oruçreis mah. Giyimkent Kooperatifi 3. sokak Ö16 blok no::113A Esenler/İstanbul

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.