kirac-elektrik-depo-ve-lojistik-agini-genisleterek-hizmet-kalitesini-arttiriyor

Türkiye’nin en büyük elektrik malzemeleri tedarikçilerinden Kıraç Elektrik, Ankara’dan sonra Bursa’da açtığı yeni deposu ile stok ve lojistik gücünü arttırarak, müşterilerine olan hizmet kalitesini her geçen gün yeni inovasyonları ile genişletiyor.

Elektrik sektörünün önde gelen ismi Kıraç Elektrik, Türkiye’nin dört bir yanında sektör hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor.

Dünya devi üretici markaların ülkemizdeki başarılı ve istikrarlı distribütör partneri olarak, her geçen gün büyüyen ve ses getiren projelere imzasını atan Kıraç Elektrik Bursa Nilüfer’de yeni deposunu açtı.

20.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık olmak üzere geniş bir depolama alanına, güçlü ve çeşitli bir stoğa sahip olan Kıraç Elektrik, Bursa’da açtığı 2000 m2 yeni deposu ile hizmet kalitesini ve hızını daha da arttırdı.

kirac-elektrik-her-gecen-gun-yeni-inovasyonlarla-hizmet-kalitesini-arttiriyor

Kesintisiz ve doğru yatırımları ile marka değerini her geçen gün perçinleyen Kıraç Elektrik, giderek genişleyen depo ve lojistik ağı sayesinde sektörüne ve değerli müşteri ile de birçok sektöre rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat farkıyla elektrik malzemeleri tedarik etmeye devam ediyor.

Kıraç Elektrik Türkiye’nin Her Yerinde

Merkezi Eskişehir’de bulunan ve kendi bölgesinde ciddi bir istihdam sağlamanın yanı sıra en büyük elektrik malzemeleri tedarikçisi unvanını uzun yıllardır koruyan Kıraç Elektrik; İstanbul Perpa’da, Ankara ve Bursa Nilüfer’ de bulunan depo ve satış ofisleriyle büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermeye devam ediyor.

Ayrıca ülkemizin 5 büyük ilinde ki bölge müdürlüklerine bağlı görev yapan toplamda 50 kişilik profesyonel satış kadrosu ile de güçlü bir pazarlama ve çözüm ekibine sahip olan Kıraç Elektrik, sürdürülebilir ticari anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor.

İnovasyona dayalı hizmet ağı, dijital pazarlama mühendislik alt yapısına sahip satış ve kadroları ile uzun yıllardır sektörün ve önemli projelerin tedarikçisi olan Kıraç Elektrik, çok yakında devreye alacağı online satış kanalı B2B portalı ile de Türkiye’nin dört bir yanına Dünya devi markaların elektrik malzemelerini dijital alt yapısı ile ulaştırmayı planlıyor.