kendal-elektrikten bir-yenilik-daha-k2-cam-tup-floresan

%100 Türk sermayesiyle aydınlatma sektöründe geniş bir üretim yelpazesinde üretim yapan Kendal Elektrik, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. 22.000 m2’lik Silivri Fabrikasına makine parkurunu genişleten Kendal Elektrik tüp LED floresanları artık cam olarak da üretecek.

Aydınlatma sektöründe en geniş üretimine sahip olmasıyla öne çıkan Kendal Elektrik teknolojik gelişmeleri ve sektörün ürün taleplerini doğru analiz ederek ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’nin tek rustik ampul üreticisi olan marka, son yıllarda yaptığı yatırım atağı ile dikkat çekiyor. Markanın son hamlesi PVC ‘den üretilen LED tüp floresan çeşidine, cam LED tüp floresan eklemek oldu.

kendal-elektirk-yatirimlarina-bir-yenisini-daha-ekledi

Üretim prosesleri için son teknolojiye uyumlu olarak makine yatırımlarını tamamlayan Kendal Elektrik, Nisan ayında ilk ürün testlerini yapacak ve hemen sonrasında elektrik ve aydınlatma sektörü tüketicilerine nihai ürünlerini sunuyor olacak.

Günümüzün ve geleceğin LED teknolojisinin ürünlerinden biri olan LED floresanlar; fabrika, okul, ofis, AVM, otel, havaalanı, garaj, depo, müze, kütüphane ye kadar çok kapsamlı alanda kullanılıyor.

Uzun ömürlü olmasıyla birlikte ampul değişiminin sıklığını düşürerek ve çok adetli kullanım yerlerinde avantaj sağlayarak enerji konusunda da verimsizliği engelliyor. Önemli tercih sebeplerinden biri de kurulum maliyetinin düşük olması ve geniş renk sıcaklığı olmasıdır.

Yerli LED ampul üretiminde pazar lideri olan Kendal Elektrik; LED ampul, LED panel, LED spot, LED projektör gibi birçok ürünle beraber camlı LED floresanları da ürün gamına ekleyerek güçlenmeye devam ediyor.