kendal-elektrik-geleneksel-iftar-bulusmasi

Elektrik ve aydınlatma sektörünün öncü firmalarından Kendal Elektrik geleneksel iftar yemeğinde bayi ve alt bayileriyle bir araya geldi. Geleneksel iftar günleri adı altında yurt genelinde 6 farklı merkezde iftar yemeği düzenleyen Kendal Elektrik bayi ve alt bayilerin tanışmasına ve kaynaşmasına fırsat vererek samimi bir ortam oluşturdu.

Kendal Elektrik Ersan Doğan yaptığı kısa konuşmada “Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar ve organizasyonların amacı birlik ve beraberliğimize katkı sağlamak aynı zamanda bayi ve alt bayilerimizle tanışma ve kaynaşmayı sağlamaktır.

Her zaman güçlü firma olabilmenin yolunun güçlü iş ortaklıkları ve ilişkilerden geçtiğine inanırız. Sektördeki edindiğimiz yerde tüm partner firmalarımızın emeği ve hakkı vardır. Ramazan ayında düzenlemiş olduğumuz bu organizasyon vesilesiyle siz değerli partnerlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Konuşmasının sonunda ülkemize ve partnerlerine değer katacak mega projelerinden bahseden Ersan Doğan “Satış ve organizasyonunu yaptığımız ürünlerimizi çok kısa bir zaman sonra kendi ülkemizde kendi emek ve iş gücümüzle kendi fabrikamızda üreteceğiz. Böylelikle vermiş olduğumuz hizmet kalitesi her açıdan artacaktır” diyerek heyecanını tüm partner firmalarıyla paylaştı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.