kendal-elektrik-atech-fuarinda-k2-plus-tseli-urunlerini-tanitti

Kendal Elektrik, 28-21 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Atech fuarında, K2 Plus TSE’li ürün gruplarını tanıttı.

Fuar boyunca yoğun ziyaretçi alan Kendal Elektrik misafirlerini marka adına; kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Kendal Aksoy, Yönetim Kurulu Üyesi ve firma ortağı Faruk Ece ve Satış ve Pazarlama Müdürü Serkan Demirtaş ağırladı.

kendal-elektrik-atech-istanbul

Türkiye’nin aydınlatma sektöründeki en teknolojik üretim tesisi yatırımlarıyla öne çıkan ve her geçen gün yükselen markası Kendal Elektrik Atech Fuarı’na katıldı.

Her yıl kasım ayında yapılan organizasyon; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Estaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED), Elektrik Mühendisleri Odası, Perpa Ticaret Merkezi ve KOSGEB gibi kurumların desteği ve katılımı ile düzenleniyor.

kendal-elektrik-atec-fuari-istanbul

2021’de daha önce alınan karar doğrultusunda ilk kez Ankara’dan İstanbul’a taşınan fuarın katılımcıları arasında Kendal Elektrik de vardı.

Kendal Elektrik pandeminin kısıtlayıcı şartlarına rağmen ar-ge çalışmaları ve yatırımlarını hız kesmeden sürdürdü. Diğer yandan belgelendirme çalışmaları da tamamlanan ürünlerden LED paneller fuarda görücüye çıktı.

Müşterilerle buluşan diğer K2 ürünleri ise şöyle oldu; yeni nesil LED etanjlar, LED sokak armatürleri, LED projektörler, 60×60 ve 30×30 sıva üstü/sıva altı Backlight serisi ürünler.