kablo-pazarinda-alkan-kablo-guvencesi

Alkan Kablo, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla hammadde girişinden ürün sevkine kadar üretimin her aşamasında laboratuvar kontrolleri ile yüksek kalitede ve çevreye duyarlı üretim gerçekleştiriyor.

55 yıla yakın bir süredir Türk ve dünya markalarının tedariki ve pazarlamasında hizmet veren elektrik sektörünün öncü kuruluşu Alkanlar’ın en genç markası Alkan Kablo, kurulduğu 2007 yılından beri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarında üretim yaparak her geçen gün üretim hacmi ve pazar payını artırarak vizyonunu genişletiyor.

Alkan Kablo, pazarlama konusunda elektrik sektörünün duayeni, Türkiye’nin en güvenilir kuruluşlarından Alkanlar’ın gücünü arkasına alarak 43 ülkedeki satış temsilcilikleri ve 5.000’i aşkın satış noktasında yer alıyor.

solar-kabloda-alkan-markasi

Alkan Kablo, üretimi ile ilgili tüm standartlara uygun proses ve hammaddeyi kullanarak tüketicisine uzun ömürlü ürünler üretmeyi kurumsal vizyonu olarak belirtiyor.

Gerek hammadde, gerekse üretim kalitesi ve standartları gereği kalitesinden asla ödün vermeyen Alkanlar Kablo; en ucuz olmak değil, kaliteyi en ucuza sunabilmek düsturunu benimsediğini açıklıyor.

Alkan Kablo’nun geniş ürün yelpazesinde enerji kabloları, kumanda kabloları, solar kablolar, haberleşme kabloları, coaxiel kablolar, kontrol kabloları, telefon ve sinyal kabloları, marin tip ve tekne kabloları, havuz ve hahçe aydınlatma kabloları ve son olarak veri iletişim kabloları yer alıyor.

Solar Kablo Pazarında da Alkan Kablo İmzası Var

Alkan Kablo tarafından genel olarak öz tüketim sistemleri, solar sulama sistemleri, çatı üstü ve saha tipi güneş santrallerinde; fotovoltaik paneller ve invertörler arasında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan solar kablolar, yüksek kaliteli ve kalay kaplı saf bakır ile üretiliyor.

Kaliteli ve özel ham meddeler ile üretilen solar kablolar, yüksek UV dayanımı ve aşırı hava koşulları altında uzun yıllar boyunca çalışabilecek dayanıklılıkta tasarlanıyor. Yangına ve her türlü mekanik zorlamalara karşı yüksek dayanım gösteren Alkan Kablo markalı solar kablolar, tüm bu özellikleri sayesinde güneş ile ilgili bütün projelerde vazgeçilmez iş ortağı olarak yerini alıyor.

Ayrıca Alkan Kablo ürünlerinin kalite ve güvenilirliğini CE Belgesi ile taçlandırmasının yanı sıra, TÜV ve TSE belgeleri için yürüttüğü yoğun çalışmalarını olumlu olarak sonlandırmak üzeredir.

Bugüne kadar Pentech Bilişim Bursa, Obacam Zonguldak, Özdemir A.Ş. Ankara, Denka Mobilya A.Ş.  İzmit, Botaş Tuz Gölü Yeraltı Depolama Projesi Aksaray ve Uşaklı Petrol Aydın gibi birçok sanayi devi ve projesi tarafından tercih edilen Alkan Kablo solar kabloları, gelecek yıllarda da pazarı domine edecek gibi görünüyor.

Kalite ve standartlardan ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti adına her türlü telafi edici önlem ve kontrol mekanizmalarını 7/24 işleten Alkan Kablo, ‘’Memnun müşteri, en büyük kazançtır.’’ ilkesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Minimum kâr marjı ile maksimum kaliteyi harmanlayarak, felsefesini olgunlaştırmış ve bunu sürekliliğe yayabilmiş olmanın haklı gururu ile sektörde markalaşmış olan Alkan Kablo, müşteri talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda birçok ürün grubunda direkt stoktan satış yaparak en kısa termin performansıyla da pazarın vazgeçilmez tedarikçisidir.