k2-akim-korumali-prizler-ile-her-sarrta-cihazlariniza-koruma-garantisi

K2 akım korumalı prizler; hassas elektronik cihazların şebeke gerilimi dalgalanmaları (Aşırı gerilim ve aşırı yük) ve elektrik hattında oluşabilecek parazit ve gürültülere karşı korumak için 3’lü, 5’li çeşitlerde kullanılabilen prizlerdir. K2 hızlı şarj özellikli, USB’li, akım korumalı prizler cihazlarınıza her şartta koruma garantisi verir.

Elektrik hattınızda oluşabilecek gerilim dalgalanmaları, televizyon, ses sistemi, beyaz eşya gibi elektronik cihazlarınızın kullanılamaz hale gelmesine, elektrik hattınızda oluşabilecek gürültü ve parazitler ise elektronik cihazlarınızın kullanım ömrünün kısalmasına sebep olur. K2 akım korumalı priz çözümleri, eviniz ve ofisinizdeki elektronik cihazlarınızı her şartta koruma garantisi verir.

k2-hizll-sarj-ozellikli-usbli-akim-korumali-prizler

GERİLİM DALGALANMALARINA KARŞI KORUMA

Her gün gerçekleşebilecek orta ve küçük ölçekli güç dalgalanmaları elektronik cihazlarınızı tamamen kullanılmaz hale getirmese de hassas elektronik ekipmanlarınızın kullanım ömrünü azaltır.

K2 akım korumalı prizlerin içerisinde bulunan mekanizma ile bağlı olduğu ekipmanı elektromanyetik ve radyo frekansının parazitlerden korunmasını sağlar.

ELEKTRİKSEL AŞIRI GERİLİM (SURGE) KORUMASI

Hassas elektronik cihazlar büyük güç dalgalanmalarında tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Özellikle LCD ekranlar, yüksek performans bilgisayarlar, ses sistemleri, projektörler büyük güç dalgalanmalarıyla akım korumalı prize bağlı olmadığı takdirde kullanılmaz hale gelebilir.

AKIM KORUMALI PRİZ NASIL KUSURSUZ KORUMA SAĞLAR?

Aşırı gerilime karşı koruma yaptıktan sonra, içerisindeki devre mekanizması zarar görse bile şebekeden gelen gücü keserek bağlı ekipmanı korumaya devam eder. Bu özellikle birlikte bağlı ekipmanlara kusursuz koruma sağlanır.

K2 akım korumalı priz üzerindeki LED ışıklar toprak hattınızın güvenliğini ve aşırı yük hakkında uyarır ve zamanında önlem almanızı sağlar. K2 akım korumalı prizlerde bulunan 2.1A USB çıkışları sayesinde, cep telefonu, tablet gibi elektronik cihazlarınızı hızlı şarj etmek için ek bir giriş harcamazsınız.