Genel Yayın Yönetmeni Nurşah SUNAY
Genel Yayın Yönetmeni Nurşah SUNAY

Bildiğiniz gibi 2017 ülkemiz ve dolayısıyla sektörümüz için pek de kolay geçmedi.

Bu ay yazıma 2018 yılının tüm sektör paydaşları ve değerli dostlarımıza sağlık, mutluluk ve bol kazanç getirmesi dileklerimle başlamak istiyorum.

Siyasi, kültürel ve ekonomik olarak türlü sıkıntılara hep birlikte göğüs gerdiğimiz bir yıl olmasına rağmen umutla, enerjimizle, yarına olan inancımız ve kendimize güvenimizle her şeye rağmen dinamizmini koruyan bir iş sahasının; elektrik aydınlatma sektörünün bir parçası ve medya ayağı olmanın gururunu da yaşıyorum.

Sektörüm Dergisi ekibi olarak yıl içerisinde değerli temsilcilerimizin başarılarına, ilerleyişlerine ve sektöre sağladıkları artı değerlerin yarattığı olumlu sonuçlara şahitlik ettik. En önemli organizasyonlarında yanı başlarında buldukları çözüm ortakları olmanın mutluluğunu büyük bir keyifle yaşadık.

İşimiz gereği hızlı bir maratonun yarışçıları olarak, yorulmak kelimesi bizim için lüks sayılsa da, sizi temin ederim bu temponun sonunda, dergimizi sizinle paylaşıp takdirlerinizi işitmek bize hep en değerli karşılığı fazlasıyla almış hissi yaşattı.

Bu motivasyonla 2018’de okurlarımız için neler yapabiliriz diye çoktan planlar yapmaya başladık bile.. ve hatta bir parça da yol aldık diyebilirim. Dilerseniz bu yeniliklerin heyecanını da yeni yıla saklayalım.

Beraber yürüdüğümüz paydaşlarımıza bir kez daha sevgi ve saygılarımı sunarken, başta Editörümüz Serdar Sunay olmak üzere bütün bir sene boyunca size bu yayını hazırlamak/ulaştırmak için canla başla çalışan, işini severek, sahiplenerek iş olmaktan çıkaran tüm Sektörüm Dergisi ekibine teşekkürü de borç biliyorum.
Tüm değerli dostlar; İyiki varsınız..

1983 İstanbul doğumlu olan Nurşah Sunay aslen Of’ludur 🙂 Elektrik Aydınlatma sektöründe reklam satışı, marka danışmanlığı, sektörel fuar hizmetlerine kadar olan tüm Satış-Pazarlama birikimini, 2010 yılında kurduğu Sektörüm Elektrik Aydınlatma Dijital Dergisi’ne taşıyarak sektöre önemli katkı sunan bir medya organı oluşturmuştur. Farklı disiplinlerde bilgi edinmeyi kişisel ilgi alanı olarak benimsemiş; Ekonomi alanında Sermaye Piyasası ve Menkul Kıymetler Borsası, Dinler Tarihi alanında İlahiyat ve Gazetecilik alanında Yeni Medya lisans ve ön lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Evli ve 4 çocuk annesi olan Nurşah Sunay, tüm mesleki faaliyetlerini, Sektörüm Dergisi’nin Dijital Medya Direktörlüğünü de üstlenen eşi Serdar Sunay ile birlikte yönetmektedir.