isildar-lighting-urunleri-artik-2m-elektrikte

Çeşitli elektrik ve aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluşturan 2M Elektrik ürünlerini pazarlamak ve satışını gerçekleştirmek üzere Işıldar Lighting bayiliği aldı.

Elektrik ve aydınlatma malzemeleri pazarında köklü geçmişe ve üstün yetkinliğe sahip kurucuları sayesinde ticari faaliyetlerine hızla başlayan 2M Elektrik, 1972 yılından bu yana plastik, elektrik ve aydınlatma ürünleri üreticisi olan Işıldar Lighting’in bayiliğini aldı.

isildar-aydinlatma-ve-2m-isbirligi

Son tüketiciye ve projelere elektrik ve aydınlatma ürünleri temin eden 2M Elektrik ile uzun yıllardır güçlü yerli üreticilerimizden biri olan Işıldar Elektrik arasında daha büyük kitlelere hizmet vermek amacıyla bayilik anlaşması imzalandı.

Kalite, hızlı teslimat, güven ve yerli ekonomiye katkı değerleri etrafından birleşen 2M Elektrik ve Işıldar Lighting elektrik ve aydınlatma ürünleri tüketicilerine birlikte hizmet vermek üzere satış ve pazarlama çalışmalarına başladı.

2M Elektrik, yakın gelecekte Türk sanayisinin önemli üreticileri ile iş birlikleri kurmaya devam ederek ürün yelpazesini genişleteceğinin ve pazarda adından sıkça bahsettireceğinin sinyallerini yaktı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.