insan-odakli-aydinlatma-izmir-mavisehirde

Sahil yolu aydınlatma projesi kapsamında, insan odaklı aydınlatma ile yaşam kalitesini ve sosyalleşmeyi artırma hedeflendi. Diğer yandan, kullanılan yüksek verimli, uzun ömürlü armatürler ile enerji tasarrufu sağlanacak.

Mavişehir Sahil Yolu, İzmir, Türkiye

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kıyı düzenlemesini tamamladığı Mavişehir sahili yepyeni bir çehreye büründü.

Tasarım ve peyzaj düzenlemesi ile ödül almış bu projede, aydınlatma iş ortağı olarak genel aydınlatma ve saha aydınlatmada birçok başarılı proje gerçekleştirmiş olan Signify (Philips Aydınlatma) tercih edilmiştir.

Doğru Aydınlatma

Proje kapsamında, insan odaklı aydınlatma ile yaşam kalitesini yükseltme ve sosyalleşmeyi artırmak hedeflenmiştir.

tenis-kortu-aydinlatma

 

Sahil yolu kıyı şeridinde kullanılan Luma sokak armatürleri ile konforlu ve homojen bir aydınlatma sağlanırken, insanların daha güvenli hissedecekleri bir ortam yaratılmıştır.

Tenis kortu aydınlatmalarında kullanılan Philips ClearFlood LED projektörlerin kontrollü ışık dağılımı sayesinde ışık kirliliği minimum seviyede tutulmuştur

Kullanılan uzun ömürlü armatürler sayesinde bakım giderleri azaltılırken, seçilen yüksek verimli ürünlerle enerji tasarrufu sağlanmıştır. 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.