legrand (2)

Hepimizin hayatında kritik bir noktada konumlanan hastaneler, proje aşamasından bitiş anına kadar master planlar çerçevesinde kurgulanıyor.

Hijyen konusundan genel mekan tasarımlarına, güvenlik konusundan yönetime kadar her şeyin titizlikle projelendirildiği hastanelerin pek çok ihtiyaca aynı anda cevap vermesi ise en kritik konuların başında geliyor.

Bu farkındalıkla Legrand, hastane ortamlarında hasta konforu, hijyenik çözümler, etkin enerji kullanımı ve kaliteli aydınlatma çözümleri ile tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayarak hasta ve hasta yakınlarının yaşamını konforlu hale getiriyor.

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu hastaneleri kurgularken hasta konforundan, hijyenik çözümlere, etkin enerji kullanımından kaliteli aydınlatma çözümlerine kadar her şeyin titizlikle projelendirilmesi gerekiyor.

Bu farkındalıkla da bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünleriyle, genel mekanların gereksinimlerine uygun, estetik ve işlevsel çözümler sunuyor.

Yüzde 99,9 Self-Dezenfeksiyon

Kullanılacak aydınlatma çözümlerinde, sisteme entegre edilmiş akıllı aydınlatma kontrol sistemlerinin büyük önem taşıdığının farkındalığıyla Legrand, Antimikrobiyal Anahtar Priz Serileri Sistem Armada, Emniyet Aydınlatma Armatürleri, Modüler Ürünler, Kuru Tip Transformatör, Kesme, Ölçme, Koruma Ürün Grupları ve Aydınlatma Yönetim Sistemleri’ni tüm bu ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlıyor.

Legrand mühendisleri tarafından genel mekanlar için geliştirilen ve markanın amiral gemilerinden olan Sistem Armada Antimikrobiyel Seri, Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle sağladığı yüzde 99,9 self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor.

Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Ayrıca Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgeleniyor.

Sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlayan LED’li emniyet aydınlatma armatürlerini Legrand, çevresel etkileri de düşünerek tasarlıyor.

Tamamen geri dönüştürülebilen Legrand Emniyet Aydınlatma Armatürleri, her türlü yapıda rahatlıkla kullanılıyor. İnce tasarımıyla da büyük beğeni toplayan armatürler; hastanelerden okullara, havalimanlarından AVM’lere kadar tüm mekanlarda bireyleri risksiz bölgelere yönlendiriyor.

Legrand Tüm Ürünlerini AB Standartlarına Uygun Olarak Üretiyor

Gelişmiş teknolojinin yanı sıra tasarımlarıyla da büyük beğeni toplayan Legrand ürünleri, genel mekanları profesyonel çözümlerle buluşturuyor.

Yeni nesil teknolojileri sayesinde kullanıcısını kesintisiz kullanımla buluşturan Legrand; akıllı ürünleri yüksek teknolojiyle donatılmış fabrikasında AB standartlarına uygun olarak üretiyor.

With their critical position in our lives, hospitals are being built within the bounds of master plans from the designing stage to the day they become operational.

From hygiene to general space design and security management, everything is designed with total accuracy in hospitals and being able to meet a number of needs at the same time is one of the main purposes of the hospitals.

With such awareness, Legrand is meeting all expectations and needs of patients and their relatives in hospitals in terms of patient comfort, hygienic solutions, efficient use of energy, and quality lighting.

Everything needs to be designed with utmost attention in hospitals where many individuals visit every other day from patient comfort to hygienic solutions, efficient use of energy, and quality lighting. Legrand, specialist in products and systems for electricity and digital infrastructures, is offering suitable, aesthetic, and functional solutions for general spaces with its innovative products designed wonderfully by its R&D department.

99.9 Percent Self-Disinfection

Being aware of the importance of smart lighting systems to be integrated to the system as part of lighting solutions, Legrand designs its Antimicrobial Switch & Socket Series Sistem Armada, Security Lighting Luminaires, Modular Products, Dry-type Transformers, Interrupting-Measuring-Protection Product Groups, and Lighting Management Systems in a way to meet such needs. Developed by Legrand’s engineers and the flagship of the company, Sistem Armada Antimicrobial Series, prevents bacterial and microbial proliferation thanks to 99.9% self-disinfection feature made possible with the use of antimicrobial materials and Ag+ ions.

Sistem Armada, thanks to its smooth and bright surface, prevents dust accumulation. Nevertheless, Legrand’s Sistem Armada Antimicrobial products are certified by ‘Biotech Germande,’ a France-based test laboratory.

Legrand designs its LED emergency lighting products with the idea of contributing to a sustainable world, while considering the environmental effects of these products. Fully recyclable, Legrand’s Security Lighting Products can be used conveniently in a kind of building. Also drawing attention with its thin design, these luminaires are guiding individuals to risk-free zones in all spaces such as hospitals, schools, airports, and shopping centers.

Legrand Manufactures Its Products in Compliance with EU Standards

In addition to the advanced technology used, Legrand products are stealing the spotlight with their design and offering professional solutions to general-purpose spaces. Ensuring uninterrupted use thanks to the new generation of technologies used, Legrand manufactures its products in accordance with EU standards in its manufacturing plant equipped with the latest technologies.