eleksa-elektrik

“Eleksa Elektrik”,15 yıllık sektör tecrübesiyle müşterilerine kaliteli hizmet, hızlı ve ekonomik çözümler sunan, toptan ve perakende elektrik ve elektronik satış firmasıdır. Yenilikçi uzman ekibiyle daima yapıcı çözümler üreterek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır.

Eleksa Elektrik“; güven duygusunu benimsemiş, dürüst şirketlerle işbirliği ve doğru ticaret anlayışını sağlam temellere oturtmuştur. Hedefi, sektörün en doğru ve kaliteli ürünlerini müşterilerine ulaştırmak ve onların kaliteli, ekonomik ürün kullanma potansiyelini arttırmaktır. Piyasadaki hemen hemen tüm markalarla işbirliği yaparak, çok sayıda ürünü sürekli olarak temin edebilme kabiliyetine sahiptir.

eleksa-elektrik-schneider-marka-easypact-cvs

Eleksa Elektrik bugün; global ve yerel pazardaki Hager, Na-De, Legrand, Schneider Electric, Obo Betterman gibi önemli markaların bayiliğini ve temsilciliğini yapmakta ve bunların yanı sıra birçok firmayla kurduğu tedarik zinciri sayesinde geniş bir ticaret ağı oluşturmuştur. Birçok başarılı operasyon gerçekleştiren ve önemli projeler tamamlayan Eleksa Elektrik, iş ortakları ve müşterileri tarafından sevilen bir firma olmayı başarmıştır.

eleksa-elektrik-hager-markali-sigorta-salter

Gelişen teknolojiye paralel olarak, ürün tasarımları üst düzey olan markalardan Hager ve Legrand ürünleri ile yerli teknoloji markası Na-De ürünlerinin tedariklerini yaparak elektrik sektörüne ulaştırmaktadır. Son zamanlarda talep artan Na-De 10360, Hager Kompakt Şalter, Legrand Priz ve tasarımlarıyla özellikle Avrupa’da adından sıkça söz ettiren BTicino firmasının prizlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

eleksa-elektrik-nade-tavan-tipi-hareket-sensoru

Bunların yanı sıra son yıllarda talebi artan bir başka ürün olan UPS ürünleri, kesintisiz enerji kaynakları ve jeneratör altyapı hizmetleri de veren Eleksa Elektrik; bunun için birçok yeni firmayla işbirliği yaparak; ev tipi, ofis tipi, kompleks tip UPS‘ler ile mobil, portatif, dizel, elektrikli jeneratörler de dahil olmak üzere ürün tedarik zincirini her geçen gün genişletmektedir.

Eleksa Elektrik:  Bayilik Hizmeti Verilen Markalar

Prsymain Kablo              Amp Kablo              Wago                Na-De

HES Kablo                    Legrand                   Meanwell           BTicino

Nexans Kablo               Schneider Electric      Pelsan               Tridonic

Öznur Kablo                 Viko                         Jupiter               HCS Kablo

2M Kablo                     İnform                      EAE                   Gewiss

Erse Kablo                   Hager                       Obo Betterman    Entes

KJ PowerJeneratör        Mutlusan                  Osram                 Pofaco

Philips                         Steinel                     Aksa                    Emsa

Teksan                        İnform Ups               Enel                    Makelsan

Tunçmatik                   Güçbir                      Arken                  Tescom

Eleksa Elektrik Daha Fazla Bilgi İçin;

eleksa.com.tr

eleksabilisim.com