galata-elektronik-led-aydinlatma-urunleri-karakoy-firmasi

GALATA ELEKTRONİK

Özet Bölümü

1999 yılında İstanbul’da kurulan Galata Elektronik, 19 yılı aşan tecrübesinde, teknolojinin son gelişmelerini takip ederek Türkiye’nin en başarılı ithalatçı ve ihracatçı şirketlerinden biri haline geldi.

Tüm yatırımlarında uluslararası standartlara uyum amacını gözeten Galata Elektronik, önemli şirketlerle yaptığı ortaklık ve işbirlikleri ile iç ve dış mekan LED aydınlatma ürünlerinden, elektronik devre elemanlarına, otomotiv aydınlatma ürünlerinden, çağrı sistemlerine kadar geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

ELEKTRONİK KOMPONENT

ELEKTRONİK KOMPONENTLER

Elektronik sanayi için oldukça önem teşkil eden elektronik komponent teknolojisinin en kaliteli ve işlevsel ürünlerinin dağıtımını sağlamaktadır. Müşteri istekleri, elektronik teknolojisindeki son gelişmeler ve piyasa arzı doğrultusunda aktif ve pasif tüm elektronik devre elemanlarının satış ve dağıtımını üstlenmektedir.

ÇAĞRI SİSTEMLERİ

ÇAĞRI SİSTEMLERİ

Değişen dünya teknoloji uygulamaları ile zorunluluk haline gelen, restoran, fastfood zincirleri ve barlar, hastaneler gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan garson ve müşteri çağrı cihazı sistemleri konusunda çözüm ortağınız oluyor. Galata elektronik, dünya çapında alanının öncüsü haline gelen USA JTECH çağrı sistemleri ile müşteri ve personeller için oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir ürün ile karşınıza çıkıyor.

POWER LED

SMD LED

LED MODÜL

COB LED

ŞERİT LED

LED DRIVER

LENS & REFLEKTÖR

LED SOĞUTUCU

LED PCB

LED KUMANDALARI

LED AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

TENTE AYDINLATMA LED

ÇAĞRI CİHAZ SİSTEMLERİ

BİTKİ LED AYDINLATMA

DEKORATİF LED ÜRÜNLER

ELEKTRONİK KOMPONENT

3D YAZICI

OTOMOTİV LED AYDINLATMA

Otomotiv İç Dış Aydınlatma

Otomotiv iç dış aydınlatma ve LED farları konusunda faaliyet gösteren, Tayvan menşeli LDS markasının, Galata Elektronik A.Ş. bünyesine katılması sonucu Türkiye ve Ortadoğu'da müşterilerine sunduğu kaliteli ürünler ile kısa zamanda otomotiv LED aydınlatma pazarındaki yerini almıştır.

LED AYDINLATMA

LED Aydınlatma Ürünleri

Galata Elektronik, Led teknolojisindeki gelişmelere paralel olarak, Tayvan menşeli Edison Opto ortaklığı ile ülkemize önemli bir marka kazandırmıştır. Bu ortaklık ile, global sektörün gerekliliği olan rekabetçi, kaliteli ve yüksek adetlerde LED çiplerinin dağıtımına başlamıştır.

DEKORATİF LED

magic-led-dekoratif-led
Dekoratif LED

Yaşadığımız mekânın ambiyansı ve aydınlık seviyesi günlük yaşamımızı etkileyen unsurlardan biridir.Yalnızca küçük bir dokunuşla ile daha ferah ve dekoratif bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.Galata Elektronik MAGIC LED CORNER markası ile tasarım, üretim ve dağıtımını gerçekleştirdiği dekoratif LED teknolojisi ile yaşam alanınızı düşlediğiniz dekorasyona dönüştürüyor.

YERLİ ÜRETİM AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

yerli-aydinlatma-urunleri-imalat
Etanj Armatürler

Led aydınlatma alanında elde edilen birikim sonucu, 2011 yılında Sakarya’da kurulan İDES Elektronik San. Tic. Ltd. Şti., kullandığı yüksek teknoloji ekipman ve deneyimli personelleri ile katma değeri yüksek iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri üretmektedir.

İÇ MEKAN AYDINLATMA LED ÜRÜNLERİ

LED Downlight

LED Sıva Üstü Panel

LED Sıva Altı Panel

LED Bar Aydınlatma (İç Mekan)

LED Etanj Armatür

LED Lineer Aydınlatma

LED Ray Spot Aydınlatma

LED Yüksek Tavan Armatür

LED Bitki Aydınlatma

DIŞ MEKAN AYDINLATMA / LED ÜRÜNLER

LED Projektör X

LED Sokak Lambası

LED Kanopi Aydınlatma

LED Wallwasher Aydınlatma

LED Çim Aydınlatma Armatürü

LED RGB Projektör

LED Bar Aydınlatma (Dış Mekan)

LED Projektör XL

LED Solar Aydınlatma

İDES LED AYDINLATMA KATALOG

GALATA ELEKTRONİK İLETİŞİM

Adres

Okçu Musa Caddesi No:13 Şişhane Beyoğlu İstanbul

İletişim
  • Tel 1: +90 212 249 40 57
  • Tel 2: +90 212 903 03 35
  • Fax:   +90 212 249 40 58