forplast-gorsel

FORPLAS PVC GRANÜL İmalat Dijital Firma Tanıtım Sayfası

FORPLAS Reklam

client-image

FORPLAS Ürünler

Rijit PVC Granül
Yumuşak PVC Granül
Ürün Raporları

FORPLAS PVC GRANÜL

Hakkımızda

İşinizi İyi Yapabilmeniz İçin, İşimizi İyi Yapıyoruz..

1992 den bugüne sektöründe güvenilir bir firma olarak PVC granül üretimine devam eden FORPLAS, yükselen talep karşısında 2015 yılında üstün teknolojiyle donatılmış yeni üretim sistemine geçerek maliyet etkinliği yüksek kaliteli ürünleri üretmede sürekli bir gelişme göstermektedir.

FORPLAS; geniş ürün yelpazesi, talebe dayalı ürün geliştirme, yüksek donanımlı laboratuvar, çevre ve insan sağlığına gösterdiği hassasiyetle müşteri memnuniyetini karşılamaktadır.

Forplas Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

İletişim Bilgileri

ADRES: İSTANBUL MERMERCİLER KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ 117. ADA 14. PARSEL 18. CADDE NO:19 KÖSELER KÖYÜ. DİLOVASI / KOCAELİ

Telefon :+90 262 728 12 12 Fax: +90 262 728 15 75   E-posta: info@forplas.com.tr

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.