fit-teknoloji-fuari-2019-izmir-gorsel

Endüstrinin Geleceğinde Var Olmak İçin: FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı

Endüstrinin geleceği her gün yepyeni gelişmelerle şekilleniyor, öngörüler değişiyor. Bu hıza ayak uydurmanın anahtarı olma yolunda ilerleyen FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 21-24 Şubat 2019 tarihinde Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

8 Sektörün Etkileşimi

Geçtiğimiz yıl 4 gün içinde 20.000 sektör profesyonelini katılımcısıyla buluşturan FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, her yönüyle iddialı bir organizasyon olmayı sürdürüyor.

Nitelikli ziyaretçinin, birbirleriyle etkileşim halindeki ilgi alanlarına hitap eden FIT’19, çatısı altında 8 fuarı barındırıyor. Tek bir sektöre yoğunlaşmış, geleneksel fuar yaklaşımının sürdürülmesine eleştiri getiren FIT yeni çağın fuar anlayışını temsil ediyor.

FIT Otomasyon Fuarı 2019, FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı 2019, FIT Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı 2019, FIT Hidrolik Pnömatik Fuarı 2019, FIT Makina Fuarı 2019, FIT Taşıma Kaldırma ve İstifleme Sistemleri Fuarı 2019, FIT Kaynak Teknolojileri Fuarı 2019, FIT Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı 2019 katılımcılarına potansiyel müşterileriyle tanışma fırsatı sunuyor.

Endüstrinin Geleceği

Endüstrinin geleceği her gün yepyeni gelişmelerle şekilleniyor, öngörüler değişiyor. Bu hıza ayak uydurmanın anahtarı olma yolunda ilerleyen FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, hem ziyaretçisine hem katılımcısına zengin bir etkileşim ve iletişim ağı sunuyor.

21-24 Şubat 2019’da, endüstriyi şekillendiren sektörlerin önemli oyuncuları geliştirdikleri ürün ve sistemleri sergilerken; akademik çevrelerin teorik katkılarının izlenebildiği konuşmalar, farklı alanların ve disiplinlerin etkileşime girdiği paneller de gerçekleşecek. Endüstrinin geleceğine ışık tutan, yaşayan bir platform olarak FIT’e katılmak, bu değişimin parçası olmayı kolaylaştıracak.

Türkiye’nin Beyin Gücü

Türkiye’nin endüstriyel alanda teknoloji geliştiren yaratıcı ve üretken beyinlerinin bir araya geldiği platform olan FIT; teknokentlerden, üniversitelerden ve araştırma merkezlerinden, elektronik, enerji, makine, robotik ve yazılım alanındaki proje girişimlerinden besleniyor ve farklı disiplinlerin etkileşimini sağlıyor. Hem etkinliklerinde hem uygulama/deneyim alanında bu geniş kapsamlı etkileşimi sergileyen FIT, bu yıl da adeta ülkemizin beyin gücünü temsil ediyor.

Teknoloji Ve Yazılım Adası

Veri, çağımızın en önemli değeri. Veriyi toplama, değerlendirme, paylaşma, sunma gibi çeşitli fonksiyonlara odaklanan alanlarda geliştirilen teknoloji ve yazılımlar FIT’19’un en özel adasında yer alıyor. Nesnelerin internetinden 3D baskıya, proses otomasyondan OPC çözümlerine kadar endüstriye yön veren yazılım geliştiricilerin yer aldığı özel adasıyla FIT’19 tüm sektör profesyonellerini güncelleyecek.

Online Randevu, Yüz Yüze Görüşme

Dijitalleşmenin giderek önem kazandığı dünyamızda fuarcılığı da dijitalleştiren FIT ’19 katılımcısı için özel ziyaretçi buluşmaları organize ediyor. Ziyaretçiler, fuarın web sitesinden ilgilendikleri katılımcı firma ile randevu düzenleyebiliyor, fuar öncesinde tüm görüşme randevularını belirleyebiliyor.

Fuarda geçirilen vakti verimli kullanmayı da sağlayan FIT e-randevu sistemi, görüşmeleri kesinleştirmesi ve iş fırsatları yaratması açısından fuarcılıkta yeni bir akımın öncü hareketi haline geldi. FIT’19 Fuarı’nda bu sistemin geliştirilmiş versiyonu ile yüzlerce iş görüşmeleri ve iş birlikleri yaratılacak.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.