ac-elektrik-etanj-armatur-bant-armatur-zemin-buati-firma

AC ELEKTRİK

ac-elektrik-logoAC ELEKTRİK 1999 yılında Muratlı / TEKİRDAĞ adresinde kurulmuş olup firmamızın sermayesinin tamamı yabancı (İngiliz) sermayedir.Toplam arazi yaklaşık 8.500 m² ve kapalı alan 4.280 m²’dir. Aydınlatma ve Tesisat Malzemeleri imalatı yapan firmamızda üretilen mamullerin tamamı yurtdışında yerleşik toptan ticaret yapan müşterilerimize ihraç edilmektedir.

1999 yılında kurulmasını müteakip 2000 yılında 15 kişiyle üretime başlayan firmamız 17 yıllık bir süreçte başarılı üretim çalışmalarıyla ve yapılan yeni yatırımlarla büyümüş, modernize olmuş ve günümüze gelmiştir. Ülkemizde demirbaş, hammadde ve yarımamülü iç piyasadan alarak üretimini yapan, mamül ihracatı ithal ettiği yarımamül değerinin dört katını aşan sayılı firmalar arasına girebilmiştir.

ETANJ ARMATÜRLER

ip65-etanj-t8-led-armatur-gorsel

BANT ARMATÜRLER

bant-armatur-cesitleri-urun-gorselleri

REFLEKTÖR VE KAFESLER

armatur-kafesleri-ve-reflektorler

DAĞITIM KUTULARI

dagitim-kurulari

ZEMİN BUATI

zemin-buat

ŞALTER

client-image

AC ELEKTRİK MAKİNE PARKURU Ve ÜRETİM GÖRSELLERİ

ETANJ ARMATÜRLER

BANT ARMATÜR

AYDINLATMA REFLEKTRÖRÜ/ AYDINLATMA KAFESLERİ

ZEMİN BUATI

3-kompartimanli-ankasre-zemin-buati-87-mm-buat-gorselleri

DAĞITIM KUTUSU

Dağıtım Kutularının Tamamını Görmek İçin Görsele Tıklayınız

dagitim-kutusu-cesitleri-gorsel

AC ELEKTRİK İLETİŞİM Ve ADRES

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.