Entek LED İftar Buluşması

LED aydınlatma sektörünün öncü firmalarından Entek LED düzenlediği iftar yemeğinde iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Ramazan ayında sektörün önemli aktörlerini bir araya getiren Entek LED bu sene iftar programını 15 Haziran 2016 tarihinde Avcılar Biget Restaurant’ta gerçekleştirdi. Konuklar keyifli zaman geçirerek birlikte oruçlarını açtılar. İftar sonrası Entek LED firma yetkilisi Enes KARAKUŞ yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi. “Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar ve organizasyonların amacı birlik ve beraberliğimize katkı sağlamak.

Her zaman güçlü firma olabilmenin yolunun güçlü iş ortaklıkları ve ilişkilerden geçtiğine inanırız. Sektörde edindiğimiz yerde tüm partner firmalarımızın emeği ve hakkı vardır. Bu gecede bizi yalnız bırakmayan Anel Grup, Prota Mühendislik, Bilge Enerji, Tepta Aydınlatma, Alkan Aydınlatma, Alders, Koç Elektrik, Meriç Mühendislik, Vekta Aydınlatma, Metsan Aydınlatma ve adını sayamadığım diğer partnerlerimiz… İftarımıza katılarak bizlere bu mutluluğu yaşatan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Iftar Dinner by Entek LED

The Iftar Dinner organization held by Entek LED, one of the leading firms operating in LED lighting industry, got Entek LED and its business partners together on the same table. Having invited a number of important players in the industry for the holy month of Ramadan, Entek LED held the Iftar program this year on June 15th, 2016 in Avcılar Biget Restaurant. The guests enjoyed the conversations and together they have broken fast.

Enes KARAKUŞ, authorized person of Entek LED, said the following with a brief speech during the Iftar Dinner. “The purpose of the Iftar dinner and other organizations we have held in the holy month of Ramadan is to contribute to our unity.

We have always believed that being a strong firm requires strong business partners and business relationships. We acknowledge the role each and every partner we have played in order for us to be where we are now in our industry.

I would also like to acknowledge our partners who are now with us in this dinner organization such as Anel Group, Prota Engineering, Bilge Energy, Tepta Lighting, Alkan Lighting, Alders, Koç Electric, Meriç Engineering, Vekta Lighting, Metsan Lighting and many others for being here and sharing the joy of the Iftar with us.”

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.